120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Suknie Ślubne

4 wskazówki co zrobić, gdy suknia Waszych marzeń jeszcze się nie narodziła

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

4 wskazówki co zrobić, gdy suknia Waszych marzeń jeszcze się nie narodziła

Przyszłe Panny Młode zawsze stoją przed dylematem jaką suknię wybrać. Obszerny asortyment salonów ślubnych nie pomaga w podjęciu szybkiej decyzji.

Jeżeli jesteś jedną z niewielu Pań Młodych, które wiedzą dokładnie czego szukać masz ogromne szczęście. Może Twoje marzenie o tej wyjątkowej jeszcze się nie narodziło? Podpowiemy Ci co powinnaś zrobić aby podjąć odpowiednią decyzję.

1. Inspiracja przed wizytą w salonie

Postaraj się przejrzeć jak największą ilość zdjęć w internecie. Najbardziej interesujące zapisuj. Po takim rekonesansie przejrzyj jeszcze raz zdjęcia i spróbuj znaleźć wspólny mianownik dla wybranych modeli. Dzięki temu zorientujesz się jakie materiały najbardziej są w Twoim guście, czy suknia powinna być bogato zdobiona, jaki fason jest najbliższy Twojemu sercu. Nie nastawiaj się, że koniecznie musisz mieć wypatrzony fason. Podczas wizyty w salonie, może okazać się, że właśnie tego typu suknia nie pasuje do Ciebie i źle się w niej czujesz.

2. Wizyta w salonie

Postaraj się przed wizytą w salonie zorientować ile czasu będziesz mieć na przymierzenie sukni i jaką ilość modeli można przymierzyć. To bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli to będzie jedna z pierwszych wizyt. Podczas spotkania z konsultantką opowiedz jej jakie modele spodobały Ci się najbardziej w internecie i od ich przymierzenia zacznij. Nie zamykaj się na propozycję konsultantki. Może okazać się, że całkiem inny model, który odbiega od Twoich założeń będzie tym wymarzonym. Przymierzając suknie zastanów się czy czujesz się w niej dobrze i czy jest wygodna. Jeżeli to nie będzie ta wyśniona, zastanów się dlaczego. Co Ci się w niej nie podoba. Może okazać się, że góra sukni jest dokładnie taka jaką chcesz, tylko spódnica odbiega od ideału. W takim przypadku wiele salonów ma możliwość modyfikacji sukni dostosowując ją do gustu klientki.

3. Czas

Najważniejszym elementem przy wybieraniu sukni jest czas. Zacznij szukać tej wymarzonej jak najwcześniej. Nie rób tego na ostatnią chwilę. Presja czasu nie jest dobrym doradcą.

4. Konsultacja

Mając już kilka upatrzonych fasonów, spróbuj skonsultować je z bliskimi. Na taką wizytę w salonie nie zabieraj zbyt wielu osób (tylko te najbliższe np. mama, tata i przyjaciółka). Im więcej osób tym więcej gustów czasami bardzo różniących się. Zbyt wiele radzących osób może nie potrzebnie zrobić Ci bałagan w głowie.

Nie poddawaj się przy pierwszych nie powodzeniach. Każda Panna Młoda na początku poszukiwań ma problem z wyborem. Po kilku dniach lub tygodniach wszystko zaczyna się układać w wyobraźni. Tak więc cierpliwie odwiedzaj salony i przymierzaj suknie a na pewno znajdziesz to w czym poczujesz się bardzo kobieco.

Wszystkim Paniom życzymy dużo cierpliwości i udanych zakupów. 🙂

Agata Glinicka

www.suknie-collinter.pl

Może Ci się spodobać