120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Gdańsk

Alternatywne Targi Ślubne - 15.10.2017 r.

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Alternatywne Targi Ślubne – 15.10.2017 r.

Już w najbliższą niedzielę w Gdańsku odbędą się Alternatywne Targi Ślubne!

Organizatorzy stawiają sobie za cel promowanie subtelności, naturalności oraz niewymuszonej elegancji. Współpracują tylko z wybranymi, niszowymi markami branży ślubnej, które reprezentują taką właśnie estetykę – produkty i usługi wysokiej jakości oraz z podobną wrażliwością na piękno i dobrym smakiem.  Można więc powiedzieć, że targi te nie są tylko „alternatywne” z nazwy. Jest to coś innego niż tradycyjne targi ślubne.

Chcesz, aby Twój ślub wyglądał inaczej, niż zwykle? Koniecznie musisz tam być!

IV edycja Alternatywnych Targów Ślubnych odbędzie się 15 października w Starym Maneżu w Gdańsku Wrzeszcz (na przeciwko Sztuki Wyboru) między 12:00 a 18:00. Spotka się z Wami 80 wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje swoje niepowtarzalne usługi i produkty. Pojawią się floryści, projektanci sukien ślubnych, fotografowie, filmowcy, wyjątkowe miejsca weselne, pracownie cukiernicze, konsultanci ślubni, pracownie graficzne, projektanci obrączek, muzycy, projektanci dekoracji sal weselnych oraz wielu innych specjalistów od kreowania najpiękniejszych ślubów i wesel.

 

Czym różnią się od tradycyjnych targów ślubnych?

Przede wszystkim selekcją wystawców! Zaproszeni są wystawcy z najwyższej półki, którzy spełniają oczekiwania organizatorów. Promowana jest estetyka, jakość i ciekawy pomysł. Dodatkowym atutem jest klimatyczne miejsce wydarzenia.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Chcesz wiedzieć jak było ostatnio?

Oto wspomnienia z 3. edycji Alternatywnych Targów Ślubnych (fot.  Karolina Zimińska Make-up)

 

 

 

Może Ci się spodobać