Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Darmowe próbki.
120 000 szczęśliwych panien młodych.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to wyjątkowy i magiczny symbol miłości, który od wieków towarzyszy wszystkim zakochanym. Mimo swojej długiej tradycji jest to element ponadczasowy! Ta cudowna biżuteria towarzyszy nam przez całe życie, trzeba więc wybrać taką, która pasuje do naszego stylu i charakteru. Jednak to nie wszystko! Musimy pamiętać przede wszystkim o tym, by  były wygodne, co zapewniają specjalne soczewki w obrączce!

Większość zakochanych nie zamierza nigdy ściągać obrączek, a więc ich trwałość musi być naprawdę dobra – według jubilerów najlepszą jakość zapewnia próba złota dla obrączek 585!

W dzisiejszych czasach zakupy on-line nie są już niczym niezwykłym, jednak wciąż wątpliwości może wzbudzać fakt wyboru i zakupu obrączek przez internet – jednak bez obaw! Przed zakupem możesz  skorzystać z profesjonalnej miarki jubilerskiej, która dokładnie określi Wasz rozmiar ! Jest to bardzo istotne, bo będziecie mieć pewność, że  obrączki nie będę spadały ani też nie będę za ciasne. W domu na spokojnie możecie to zrobić i przetestować rozmiar w różnych warunkach (np. rano i wieczorem), bo będzie najbardziej wiarygodne. Z reguły w sklepach stacjonarnych mierzy się rozmiar tylko raz, co niekoniecznie oddaje rzeczywistość.

Przy wyborze obrączek oczywiście nie możemy zapomnieć o cenie. Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka, które jednak wiąże się z wieloma wydatkami.  Nie ma co przepłacać i warto postawić na tanie obrączki ślubne, które nie obciążą naszego budżetu, a niczym nie będą się różnić od tych droższych, ponieważ są wykonane z tego samego kruszcu oraz z wyjątkowa dbałością o nawet najmniejsze detale!

lazy

Odbierz swoją listę zadań ślubnych i stronę z odliczaniem. Za darmo.