Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Darmowe próbki.
120 000 szczęśliwych panien młodych.

Wytańczcie swój wymarzony pierwszy taniec!

Lekcje z mistrzami Tańca z Gwiazdami - teraz na wyciągnięcie ręki!

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino
Paulina Biernat

Paulina Biernat

heart

Lekcje z mistrzami tańca - wybranymi przez Was!

shop

To się opłaca - taniej niż jedna lekcja stacjonarna!

time

Tańcz kiedy tylko masz czas - bez ograniczeń!

loc

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz

Nasze choreografie

Steps of Love - nauka pierwszego tańca.

Stworzyliśmy jedyny na świecie system pięciu kroków do nauki pierwszego tańca. Wkładając w niego całe nasze doświadczenie i wiedzę po to by, był najlepszym narzędziem do nauki tańca.
Stworzyliśmy steps of Love z intencją wykreowania dla Was tego wymarzonego pierwszego tańca. Najważniejsze jest to żeby, Wasz pierwsy taniec był pełen emocji. Dlatego nasze choreografie są oryginalne, proste , ale pokazują to co jest najważniejsze czyli Wasze emocje w tym niepowtarzalnym momencie. Cieszymy się, że będziecie stawiać z nami swoje pierwsze „kroki miłości”. Chcemy żeby ten taniec był dla Was wyjątkowym przeżyciem. Ponieważ w życiu najważniejsze są te niezapomniane momenty. Dlatego z radością dzielimy się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem kreowania magi w telewizyjnym show-teraz chcemy stworzyć ją specjalnie dla Was.

Steps of Love to nie tylko wyjątkowe choreografie, nauka tańca na najwyższym poziomie, od mistrzów w swoim fachu ale i tajniki wiedzy która sprawia, że taniec to nie tylko kroki.

Nasz system pięciu kroków zawiera pięć lekcji, w którym cztery pierwsze to dokłada nauka choreografii podzielona na części a piąty krok-nasz ulubiony-to tajniki naszej wiedzy . Sekrety tworzenia magii na parkiecie-pokazujemy Wam kruczki , uproszczenia ale i fachowe techniki aktorskie i sceniczne, po to by Wasz taniec był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.


Ponieważ każde z Was jest inne, spośród naszych kursów możecie wybrać ten taniec który do Was najbardzej pasuje i oddaje Wasze osobowości (od zmysłowego tango, przez klasyczny walc po discosambe z dużym poczuciem humoru).

Serdecznie zapraszamy Was do naszego świata Steps of Love i cieszymy się, że w taki sposób możemy uczestniczyć w tym Waszym wyjątkowym wydarzeniu .

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Sycylijczyk urodzony w Niemczech, a od wielu lat mieszkający w Polsce. Taka mieszanka zaowocowała niezwykłym temperamentem! Człowiek wielu pasji. Tancerz, aktor i piosenkarz. Reprezentuje najwyższą klasę “S” w tańcach latynoamerykańskich. W programie “Taniec z Gwiazdami” wielokrotnie stawał na podium. Jego umiejętności wokalne i aktorskie zachwyciły jury i publiczność programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, dzięki czemu zdobył pierwsze miejsce w III edycji. Nieustannie dzieli się radością, płynącą z muzyki i zbliża Polską publiczność do kultury włoskiej.

Paulina Biernat

Paulina Biernat

Polska tancerka, psycholog, coach oraz prezenterka telewizyjna. Prekursorka świadomego stylu życia. Od najmłodszych lat fascynuje się tańcem. Już jako 9-latka rozpoczęła treningi z tańca towarzyskiego. Jako tancerka osiągnęła najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Finalistka najbardziej prestiżowych turniejów tańca, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Popularność przyniósł jej udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. W związku ze swoim wykształceniem prowadziła cykl zatytułowany "Para do poprawy", była również gospodynią programu "Taniec życia". Skupia się na pomocy innym ludziom, co przynosi jej satysfakcję.

Mistrzowie Europy Latin American Show Dance
Duet doskonały wszystkie wspólne projekty tworzą z ogromna pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem. To połączenie włoskiego temperamentu z polską delikatnością i wrażliwością. Oboje związani z programem Taniec z Gwiazdami. Stefano aż czterokrotnie wytańczył kryształową kulę towarzysząc w tej tanecznej podróży Kindze Rusin , Agnieszce Sienkiewicz, Anecie Zając i Agacie Kuleszy. Paulina partnerowała między innymi Michałowi Szpakowi, Arturowi Barcisiowi i Danielowi Qczajowi.
Paulina i Stefano są organizatorami wyjazdów tanecznych dla kobiet na Sycylię. Ich projekt Authentic Sicily od 9 lat cieszy się sukcesem i rozwijają go z pasją. To już nie tylko nauka tańca, to inspirujący wyjazd well-being - nauka tańca i szczęśliwego życia.
Paulina i Stefano mają na swoim koncie projekty teatralne, telewizyjne i artystyczne. Wspólnie występowali miedzy innymi w spektaklach „I move You ” , „ Amoroso” i w „Marzycielu”. Stworzyli i wystąpili również w krótkometrażowym i nagradzanym filmie „Once Again”.
Oboje to ludzie ogromnej pasji i rozwoju.
Stefano rozwija swoje talenty aktorskie i reżyserskie a Paulina realizuje się jako prowadząca programy, o charakterze rozwojowym i psychologicznym. W steps of Love łącza swoje siły, profesjonalizm i doświadczenie.

Steffano Paulina

Muzyka jakiej potrzebujesz

na każdy poziom zaawansowania

Efektywnie

Nasi instruktorzy zadbają o to, aby Wasza nauka była nawet bardziej efektywna niż stacjonarnie!

Wygodnie

Nie traćcie czasu na dojazdy. Ubierzcie wygodne buty i zacznijcie tańczyć tam, gdzie jesteście!

Tanio

Cały kurs w cenie niższej niż jedna lekcja tańca!

Bezpiecznie

Bez ryzyka, bez kontaktu face-to-face - za to w doborowym towarzystwie.