120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Wywiady

Chodzi nam o stworzenie rodzinnego klimatu – rozmowa z Agatą Glinicką, właścicielką salonu Collinter w Warszawie

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Chodzi nam o stworzenie rodzinnego klimatu – rozmowa z Agatą Glinicką, właścicielką salonu Collinter w Warszawie

Miejsce, w którym nie musisz się spieszyć, napijesz się szampana i poczujesz przedsmak wesela – to właśnie salon Collinter. Jaką oferują promocję? Jakie rady mają dla przyszłych Panien Młodych? Zapraszamy do wywiadu!

Jak opisaliby Państwo swój salon? Dla jakich kobiet skierowana jest oferta salonu Collinter?

Salon Collinter jest kameralnym miejscem, dzięki temu każda nasza klientka czuje się w nim swobodnie. Może bez pośpiechu i presji czasu przymierzyć tyle sukni, ile chce. Staramy się, aby każda przymiarka upływała w wesołej atmosferze – taki przedsmak tego wyjątkowego dnia ;), częstujemy nasze klientki i osoby towarzyszące szampanem, kawą, herbatą i zimnymi napojami.

Mamy również promocję: przy zakupie każdej sukni ślubnej w naszym salonie wszystkie Panny Młode otrzymują w prezencie do wyboru: weekend dla dwojga w 4* hotelach w Gdańsku lub Krakowie albo komplet ekskluzywnej biżuterii Pierre Lang.


Chodzi nam głównie o stworzenie rodzinnego klimatu. Wiemy jak bardzo ważną decyzję muszą podjąć przyszłe Panny Młode, dlatego na każde spotkanie rezerwujemy 3 godz. Często zostajemy po godzinach lub otwieramy salon specjalnie dla naszej klientki w dni wolne od pracy (zdajemy sobie sprawę, że Panie pracują i nie zawsze mogą umówić się w godzinach otwarcia salonu).


Staramy się doradzić, w którym fasonie jest najlepiej naszej klientce – bardzo często odradzamy wybór danej sukni. Pragniemy, aby nasze Panny Młode wychodząc z naszego salonu były wizytówką naszej firmy i sukni. Suknie wzorcowe w salonie są w rozmiarach 44, co ułatwia każdej Pani przymiarkę i wybór.


Oferta salonu jest skierowana do każdej Panny Młodej. Mamy szeroki asortyment i profesjonalną obsługę.

Jakie suknie ślubne cieszyły się największym powodzeniem w tym sezonie?

Suknie, które miały gorsety wycięte w serduszka ( tak określały je nasze Panie), mocno odkryte plecy. Każda z Pań miała inną figurę i doły sukni były różne, zaczynając od tzw. syren kończąc na princessach.

Czy panny młode często przy zakupie sukni decydują się od razu na dodatki np. welon?
Bardzo rzadko zdarza się, aby Panny Młode decydowały się na początku na konkretne dodatki. My nawet to odradzamy, ponieważ obraz końcowego efektu w wyobraźni klientek powstaje stopniowo. Najpierw wybierają suknie, później myślą o fryzurze, biżuterii i na końcu o welonie.

Na co Panna Młoda powinna zwrócić uwagę podczas przymiarek sukni ślubnej?
Zawsze naszym klientkom doradzamy ( nawet jeśli nie zdecydują się na zakup w naszym salonie), aby sprawdzały czy aplikacje na sukni są przyszywane, a nie klejone. To bardzo ważne, ponieważ suknia musi przetrwać w całości całe wesele. Bardzo ważne jest, aby Panna Młoda dobrze się czuła w danym modelu i nie ulegała presji rodziny czy osób towarzyszących, bo to jest jej najważniejszy dzień w życiu. Ważny jest dobór koloru sukni, ponieważ nie każdej cerze jest dobrze w bieli.

Ile czasu przed ślubem Panna Młoda powinna powinna zacząć szukać sukni ślubnej?

W naszym salonie można zamówić suknię nawet na miesiąc przed ślubem, jednak zawsze namawiamy Panie, aby to robiły dużo wcześniej. Dzięki temu mają więcej czasu na ewentualne modyfikacje kroju sukni. Dzięki temu też unikają niepotrzebnego stresu związanego z szybkim podjęciem decyzji.

Kilka rad dla przyszłej Panny Młodej, która szuka swojej wymarzonej sukni ślubnej..

Każda Panna Młoda, która szuka swojej wymarzonej sukni powinna przymierzyć wszystkie dostępne fasony, nawet jeśli zdecydowała się na tzw. prinncesę, proponuję przymiarkę np. syreny ( to zależy od figury). Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że już nigdy nie będzie miała okazji po ślubie przymierzać sukni ślubnych, a to jest miłe przeżycie, po drugie dlatego, ponieważ może się okazać, że fason, którego nie brała pod uwagę, będzie idealny do jej figury i samopoczucia.
Zawsze odradzam drakońskich diet przed samym ślubem – niech to będzie miły czas przygotowań, a nie tortur. Ważne jest, aby przy wyborze sukni wybrać kilka najlepszych modeli i eliminować je stopniowo tak, aby pozostał ten wymarzony fason.

Suknie ślubne salonu Collinter będziecie mogły obejrzeć na żywo na zbliżających się targach ślubnych WEDDING w Warszawie, już 25-26 listopada!

www.suknie-collinter.pl

 

Może Ci się spodobać