120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Zaproszenia ślubne

Czy warto wybrać zaproszenia ze zdjęciem?

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Wybór zaproszeń ślubnych nie jest sprawą prostą! Kokardki, wstążeczki, paski, kropki… W dzisiejszych czasach można znaleźć i kupić prawie wszystko! O tym, dlaczego nie warto przepłacać za zaproszenia już pisaliśmy, dzisiaj natomiast postaramy się odpowiedzieć na pytanie – czy warto wybrać foto-zaproszenie.

Bez dłuższego zastanowienia od razu możemy powiedzieć: oczywiście, że tak! Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które nie mogą się zdecydować na żadną grafikę czy motyw. Wybierając zaproszenia, w których możecie umieścić Wasze zdjęcie, na pewno będzie posiadać niepowtarzalny wzór, bo na okładce będziecie Wy.

Oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne są wstępem do Waszego wielkiego dnia! Wybierając zaproszenia ślubne, warto pomyśleć o tym, aby dodać do nich osobisty akcent. Dzięki temu zaproszenia staną się całkiem spersonalizowane i takie całkowicie„Wasze”.

Podkreśl magię tego wydarzenia oraz nadaj zaproszeniu odpowiedniego charakteru!

Jeśli tylko posiadacie jakieś ładne, dobrej jakości, wspólne zdjęcia, to nawet się nie zastanawiajcie! Wiele par obecnie robi sesje narzeczeńskie, więc czemu by nie umieścić w zaproszeniach ślubnych jednego bądź kilu zdjęć z takiej sesji? Może to być wspaniała pamiątka dla Waszych bliskich. Takie projekty zawsze podkreślają uczucie, jakie łączy narzeczonych, a dodatkowo emanują pozytywnymi emocjami. Możecie być również pewni tego, że taka forma zaproszeń zaskoczy niejedną osobę, bowiem nieczęsto takie zaproszenia są wybierane – macie więc gwarancję, że będziecie oryginalni.

zaproszenie ślubne ze zdjęciem z różowym ornamentem i romantycznym zdjęciem

Zaproszenia z Waszymi zdjęciami bez wątpienia najbardziej personalizują zaproszenia i sprawiają, że są jedyne w swoim rodzaju! Na pewno nikt inny nie będzie miał identycznych zaproszeń, z racji fotografii! Dzięki możliwości dodania własnych zdjęć możecie całkowicie oddać swój styl! Może to być coś, związanego z Waszą wspólną pasją lub motywem, który nieodłącznie Wam towarzyszy i kojarzy się z Wami i Waszą miłością!

Idealnym przykładem wykorzystania zdjęć do ukazania swojego stylu są zaproszenia Pauliny, która przełamała wszelkie konwenanse i nie przejmując się opinią innych, postawiła na swój charakter! Jak widać, zaproszenia nie zawsze muszą być związane z powszechnie znaną nam elegancją – można ty ukazać prawdziwego siebie! Tak naprawdę, wszystko zależy od Was i efekt finalny zaproszeń może być bardzo oryginalny, nawet i szalony!

Paulina napisała:

„Chwale się naszymi, może kogoś zainspirująwbrew wszystkim co mówili, że nie wypada zrobiliśmy swoje– co sądzicie?”

zaproszenie na ślub ze zdjęciem z motywem piłki nożnej

oryginalne zaproszenie ślubne ze zdjęciem piłka nożna

Komentarze innych przyszłych Panien Młodych były bardzo pozytywne, co tylko utwierdziło to Paulinę o słuszności swojego wyboru: „Dzięki dziewczyny jak czytam Wasze komentarze to się cieszę że nie daliśmy się zwariować i zrobiliśmy po swojemu   goście faktycznie jak otwierali to zdziwieni i mówili że jakie fajne 

Spróbujcie sobie przypomnieć czy kiedykolwiek dostaliście zaproszenie ze zdjęciem, a nawet jeśli tak, to ile razy? No właśnie! 🙂 

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej

Romantyczny spacer po plaży, a może zdjęcia na sielskiej łące, pełnej kwiatów? Wasze urocze fotografie na pewno będą się cudownie prezentować!

Zaproszenia z Waszymi zdjęciami będą spersonalizowane pod każdym względem i takie „Wasze”… Przepełnione wrażliwością, emocjami, sensualnością, miłością…

Możecie ukazać swój indywidualizm oraz prawdziwy charakter, dlatego my bardzo zachęcamy do wybierania foto-zaproszeń, jeśli tylko macie lub zamierzacie mieć piękne zdjęcia, którymi warto się pochwalić!

Wiele Rozsądnych Panien Młodych chwali sobie takie rozwiązanie jako powiew świeżości na rynku zaproszeń ślubnych. Dużo przyszłych Panien Młodych specjalnie planuje zrobić sesję fotograficzną, aby mieć piękne zdjęcia do zaproszeń! Pozytywnie o takich zaproszeniach piszą Rozsądne Panny Młode, które już są po ślubie – ich bliscy do tej pory trzymają zaproszenie ze zdjęciem na komodzie albo na lodówce, przyczepione magnesem 🙂 

Po wybraniu zdjęć wystarczy dobrać odpowiednią kolorystykę, czcionkę i gotowe!

zaproszenie ślubne ze zdjęciami

 

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem – zaprojektuj je samodzielnie!

FotoZaproszenia daję tę niesamowitą możliwość zaprojektowania całego zaproszenia! Zamiast określonego wzoru, przecież to Wasza fotografia na okładce będzie stanowić główny motyw! Tak więc, to od Was zależy, czy zaproszenia będą eleganckie, szalone, oryginalne czy z poczuciem humoru! Do zaprojektowania zaproszenia ślubnego we własnym stylu wystarczy tak niewiele: odpowiednie zdjęcie lub zdjęcia, tło/ornament oraz dobór odpowiedniego koloru! To, jak dobierzecie do siebie poszczególne elementy zależy jedynie od Was, jedno jest pewne – możecie całkowicie zaskoczyć swoich gości! Warto czasem iść pod prąd i wybierać niesztampowe rozwiązania! Zastanówcie się jakie macie wspólne pasje lub w jaki sposób się poznaliście. Piłka nożna, taniec, a może jazda na rowerze? Wszystko jest możliwe!

zaproszenie na ślub ze zdjęciem pary młodej

Zdjęcie na zaproszeniu ślubnym – mnóstwo możliwości!

To, w jakim stylu wybierzecie zdjęcia zdefiniuje klimat zaproszeń! Mogą to być zdjęcia czarno-białe w tajemniczej atmosferze, a mogą to być żywe, barwne fotografie, pełne szaleństwa! A może styl folklorystycznym, podkreślający Wasze pochodzenie? Wszystko jest możliwe, ważne, aby zaprojektować zaproszenia w zgodzie ze sobą, własnym gustem i pasją. Takie zaproszenia na pewno długo zostaną w pamięci Waszych bliskich.

Paulina odważyła się wyłamać ze schematu, więc jeśli i Ty skrycie marzysz o szalonej okładce na zaproszeniu ślubnym – pamiętaj, ta okazja nigdy się nie powtórzy!

Jak widać,  zaproszenia ze zdjęciami są świetną alternatywą do tradycyjnych zaproszeń i ukazują historię Waszej miłości!

zaproszenie ślubne ze zdjęciami w romantycznym klimacie

Może Ci się spodobać