120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Katowice

Industrialne targi ślubne Silesia Wedding Day - 29.10.2017 r

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Industrialne targi ślubne Silesia Wedding Day – 29.10.2017 r.

Klimat Jesieni można już odczuć w każdym stopniu, tak jak zapewne i przygotowania do ślubu, a co za tym idzie – wybór ślubnych dostawców. Targi są idealnym rozwiązaniem, można zaczerpnąć wielu inspiracji i przy okazji znaleźć wyjątkowe produkty i usługi! 

Już w najbliższą niedzielę  odbędą się alternatywne targi ślubne „Silesia Wedding Day”! Będzie to już czwarta edycja, co świadczy o zainteresowaniu tego typu targami oraz o potrzebie ich organizowania. Najlepsze i wyselekcjonowane marki, dobra jakość i określone poczucie estetyki – tym wyróżniają się na tle powszechnie organizowanych targów. Wiele Młodych Par podąża za czymś alternatywnym i „świeżym”, a Silesia Wedding Day wychodzą na przeciw oczekiwaniom! Idea nawiązania do natury, lekkości i skromności cieszy się coraz większą popularnością, dlatego polecamy  takie wydarzenia dla osób, które poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań.

Atmosfera miejsca, jakim jest Fabryka Porcelany, idealnie wpasowuje się w klimat targów. A duża hala o powierzchni ponad 800 mkw pomieści wielu artystów i firm.  

Gdzie?

Fabryka Porcelany

ul. Porcelanowa 23
Katowice – Bogucice

Kiedy?

29. 10. 2017 r

Wstęp dla odwiedzających

5,00 pln

https://www.silesiaweddingday.pl/

 

Jak było ostatnio?

Zdjęcia ze strony https://www.silesiaweddingday.pl/ oraz https://www.facebook.com/silesiaweddingday/

Może Ci się spodobać