Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Darmowe próbki.
120 000 szczęśliwych panien młodych.

Kurs Tańca - Amami (Arisa)

Poziom trudności: Średni

1. Wstęp

2. To powinniście wiedzieć zanim rozpoczniecie lekcję tańca

3. Krok 1

4. Krok 2

5. Krok 3

6. Krok 4

7. Krok 5 - FINAŁ

Cena:

500,00

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Sycylijczyk urodzony w Niemczech, a od wielu lat mieszkający w Polsce. Taka mieszanka zaowocowała niezwykłym temperamentem! Człowiek wielu pasji. Tancerz, aktor i piosenkarz. Reprezentuje najwyższą klasę “S” w tańcach latynoamerykańskich. W programie “Taniec z Gwiazdami” wielokrotnie stawał na podium. Jego umiejętności wokalne i aktorskie zachwyciły jury i publiczność programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, dzięki czemu zdobył pierwsze miejsce w III edycji. Nieustannie dzieli się radością, płynącą z muzyki i zbliża Polską publiczność do kultury włoskiej.

Paulina Biernat

Paulina Biernat

Polska tancerka, psycholog, coach oraz prezenterka telewizyjna. Prekursorka świadomego stylu życia. Od najmłodszych lat fascynuje się tańcem. Już jako 9-latka rozpoczęła treningi z tańca towarzyskiego. Jako tancerka osiągnęła najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Finalistka najbardziej prestiżowych turniejów tańca, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Popularność przyniósł jej udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. W związku ze swoim wykształceniem prowadziła cykl zatytułowany "Para do poprawy", była również gospodynią programu "Taniec życia". Skupia się na pomocy innym ludziom, co przynosi jej satysfakcję.

Opis produktu

Piękna choreografia tanga. Niesamowicie efektowna i unikatowa, co ważne umiarkowanie prosta. Dla tych którzy swoją osobowość chcą wyrazić w tańcu. Odważna, robiąca wrażenie, odróżniająca się od klasycznych pierwszych tańców.

Do wszystkich kursów dodajemy wybrany podkład muzyczny z nagranym dodatkowo przez nas rozliczeniem rytmicznym. To duże uproszczenie w procesie nauki tańca. Dzięki naszemu liczeniu z łatwością odnajdziecie się w muzyce.

Wszystkie choreografie proponujemy w dwóch opcjach z unoszeniami lub figurą zastępującą.

Dane

Steps of Love – nauka pierwszego tańca.
Stworzyliśmy jedyny na świecie system pięciu kroków do nauki pierwszego tańca. Wkładając w niego całe nasze doświadczenie i wiedzę po to by, był najlepszym narzędziem do nauki tańca.

Stworzyliśmy Steps of Love z intencją wykreowania dla Was tego wymarzonego pierwszego tańca. Najważniejsze jest to żeby, Wasz pierwszy taniec był pełen emocji.
Dlatego nasze choreografie są oryginalne, proste, ale pokazują to co jest najważniejsze, czyli Wasze emocje w tym niepowtarzalnym momencie.
Cieszymy się, że będziecie stawiać z nami swoje pierwsze „kroki miłości”. Chcemy żeby ten taniec był dla Was wyjątkowym przeżyciem.
Ponieważ w życiu najważniejsze są te niezapomniane momenty. Dlatego z radością dzielimy się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem kreowania magi w telewizyjnym show – teraz chcemy stworzyć ją specjalnie dla Was.

Steps of Love to nie tylko wyjątkowe choreografie, nauka tańca na najwyższym poziomie, od mistrzów w swoim fachu, ale i tajniki wiedzy, która sprawia, że taniec to nie tylko kroki.

Nasz system pięciu kroków zawiera pięć lekcji, w którym cztery pierwsze to dokłada nauka choreografii podzielona na części a piąty krok – nasz ulubiony – to tajniki naszej wiedzy. Sekrety tworzenia magii na parkiecie -pokazujemy Wam kruczki, uproszczenia, ale i fachowe techniki aktorskie i sceniczne, po to by Wasz taniec był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Ponieważ każde z Was jest inne, spośród naszych kursów możecie wybrać ten taniec, który do Was najbardziej pasuje i oddaje Wasze osobowości (od zmysłowego tango, przez klasyczny walc po discosambe z dużym poczuciem humoru).

Serdecznie zapraszamy Was do naszego świata Steps of Love i cieszymy się, że w taki sposób możemy uczestniczyć w tym Waszym wyjątkowym wydarzeniu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

show form img

Podziel się swoją opinią!

Napisz pierwszą opinię o „Kurs Tańca - Amami (Arisa)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj zdjęcia

Wystaw recenzję

Inne kursy tańca

Zobacz wszystkie

Inni oglądali również