120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Suknie Ślubne

O czym nie można zapomnieć podczas poszukiwań sukni ślubnej?

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

O czym nie można zapomnieć podczas poszukiwań sukni ślubnej?

Porady eksperckiej udzieliła Agata Glinicka z Salonu Collinter w Warszawie

Przed rozpoczęciem poszukiwań sukni dobrze jest zapoznać się z ofertą salonów w internecie.Nie ma sensu umawiać się do salonów, w których suknie odbiegają od naszego marzenia.


Panny Młode w niestandardowych rozmiarach podczas pierwszego kontaktu telefonicznego powinny dowiedzieć czy salon ma w swojej ofercie suknie, które spełniają ich wymagania.
Planując wizyty staraj się rozłożyć je na kilka dni. Odwiedzając 10 salonów w ciągu jednego dnia, może okazać się, że przymiarki sukni przestaną Cię cieszyć a wręcz męczyć.


Przed wizytą w salonie dobrze jest zrobić staranny makijaż i fryzurę. Przychodząc do salonu z rozmazany make upem i włosami w nie ładzie nawet w najpiękniejszej sukni nie będziesz wyglądać olśniewająco.
Wybierz gładką najlepiej laserowo ciętą bieliznę bezszwową z biustonoszem bez ramiączek. Dzięki temu będziesz gotowa do przymierzenia każdego fasonu sukni.


Pamiętaj o najważniejszym, suknia ślubna nie może przebrać Panny Młodej a więc posłuchaj rad stylistki. Ona mając doświadczenie pomoże dobrać Ci idealny fason i wzór.


Może okazać się, że fasony o których marzysz po prostu nie są dla Ciebie odpowiednie, za to suknia na którą nie zwróciła byś uwagi leży idealnie.
Tak więc przymierz jak najwięcej wzorów, aby znaleźć tą wymarzoną.
Odwiedzając salon dobrze iść w towarzystwie bliskiej osoby, która doradzi i zrobi zdjęcia pod czas przymiarki. Takie zdjęcia będą wspaniałą pamiątką a także gdy emocje opadną będziesz mogła jeszcze raz przyjrzeć się jak prezentujesz się w wybranych modelach sukien.

Może Ci się spodobać