FOTOGRAFIA ŚLUBNA Z MIŁOŚCI

reportaż ślubny (2020)

 

 

W dniu ślubu będzie towarzyszyć Wam nasz zawodowy fotograf, który pracuje dyskretnie, a jednocześnie  nic nie umknie jego uwadze. Uchwyci chwile wzruszenia i radości oraz spontanicznej zabawy.
Będzie wszędzie tam, gdzie tego będziecie potrzebować. Na piękny efekt Waszego reportażu później będzie pracować retuszer. Jest to osoba, która nada pięknych kolorów Waszym zdjęciom i zatroszczy się o każdy detal Waszej historii w wersji papierowej.
To dzięki niemu zdjęcia będą wyglądały spójnie i klimatycznie. Jest to osoba z wyjątkowym poczuciem estetyki, a więc zadba o to, by każda fotografia była wysokiej jakości oraz prezentowała się naturalnie, a kolory były odpowiednio dobrane.
Chcemy oddać efekt naszej pracy do Waszych rąk w wyjątkowej formie. Dlatego nasz grafik zajmie się stworzeniem najpiękniejszego albumu, foto-książki, pudełka na odbitki oraz innych dodatków!
Foto-album czy Foto-książka to również miejsce, w którym zgromadzimy Wasze najważniejsze fotografie. Będziecie mogli je zaprezentować oraz pochwalić się nimi rodzinie i znajomym.
Mieszanka uczuć, uchwycona na barwnych fotografiach, które będą pamiątką na całe życie.

 

Przed Dniem Wydarzenia będziecie mieli możliwość dokładnego ustalenia szczegółów wraz z Fotografem oraz omówienia własnych preferencji dotyczących zdjęć. Typowy reportaż ślubny rozpoczyna się od przygotowań, a kończy na oczepinach.

 

W Dniu Ślubu nie będziecie musieli martwić się o zdjęcia rodzinne, Fotograf zorganizuje je dla Was! Wykonacie również miniSesję plenerową tylko we dwoje, trwającą nie więcej niż 20 minut. Wszystko po to, aby nie opuszczać na zbyt długo gości, a tym samym zadbacie o pamiątkę na lata. Minisesji plenerowej w Dniu ślubu nie można powtórzyć w inny dzień ponieważ Wasz Ślub jest tylko raz i nigdy się on nie powtórzy.

 

Dodatkowo, w Dniu Wydarzenia, podczas wykonywania reportażu (12 godzin) będziecie mieli do dyspozycji fotografa przez cały czas. Oznacza to, że w każdym momencie może poprosić Fotografa jakie zdjęcia ma wykonywać.

Możecie zdecydować się na fotoatrakcje, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Fotograf w ustalonej godzinie może zająć się fotografowaniem inscenizowanych scenek czy fotografią gości na zabawnym tle z gadżetami.

 

Maksymalnie do trzech miesięcy po Dniu Wydarzenia otrzymacie:

  • wszystkie wyselekcjonowane, niepowtarzające się zdjęcia (minimum 500), znajdujące się na pendrivie, poddane fotograficznej edycji (obróbce)
  •  eleganckie pudełko wraz z pendraiv’em

 

W cenie reportażu dojazd do każdego miejsca w Polsce 0 zł.

Oferta

A czy Wy, pozwolicie być nam częścią Waszej historii?

FORMULARZ KONTAKTOWY

Polecam z całego serca! Nasza fotografka była przemiła, nie czuliśmy się przy Niej w ogole skrępowani (co jest bardzo ważne w tym wyjątkowym dniu 😊)! A zdjęcia wyszły przepiękne, klimatyczne! Lepiej wybrać nie mogliśmy, polecamy każdemu!❤

Ania i Kuba