120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Wystrój sali DIY

Ramki z napisami na salę

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Ramki z napisami na salę

Chcieliśmy Was zainspirować do stworzenia własnoręcznie ramek z napisami na salę. Jak się zaraz przekonacie – nie jest to trudne, a może stworzyć niesamowity efekt na Waszym weselu!

Oto co napisała jedna z Panien Młodych:

Chciałam Wam pokazać, jak łatwo samej można przygotować ramki z napisami na salę – mogą to być numery stołów itp. u nas w ten sposób oznaczyliśmy m.in. Randkowy Słoik, Księgę Gości, kącik z kawą, kącik z ciastem czy bimber („Kac to kara za to, że przestałeś pić). My użyliśmy złotych ramek z Leroy Merlin (rozmiar 18×24, po chyba 8zł), teraz mamy w nich nasze ślubne zdjęcia 

Jak widać możliwości jest wiele: ramki mogą służyć jako numeracja stołów, być oznaczeniem do księgi gości, stać na stole z kawą czy ze słodkościami lub alkoholem! Oryginalnym pomysłem jest zrobienie Randkowego Słoika, w którym to goście umieszczają pomysły na randki dla nowożeńców, z pewnością będzie to cudowna zabawa dla gości, jak i dla świeżo upieczonych małżonków! Czyż nie cudownie później z sentymentem czytać ciekawe, być może i humorystyczne pomysły, które napisali nasi goście? 

Ramki możecie również postawić na swoim stole:

 

 

Rozplanowanie stołów wraz z numeracją  nie udałoby się tak, gdyby nie widoczne z daleka wydrukowane numery włożone w ozdobne ramki:

 

 

Ramka jest nieodłącznym elementem przy niecodziennych księgach gości, należy w niej umieścić instrukcję:

 

Wykonanie takich ramek nie zajmie Wam dużo czasu, a może być świetnym odstresowaniem się i formą zabawy przy wymyślaniu śmiesznych napisów. Wystarczy, że kupicie ramki, wydrukujecie podpis lub napis w wybranej przez siebie czcionce gotowe! Pełno darmowych i ciekawych czcionek można znaleźć w internecie, tak więc możliwości jest całe mnóstwo!

Warto zainwestować w takie ramki, ponieważ po ślubie bez problemu można je wykorzystać na zdjęcia ślubne lub rodzinne!

Może Ci się spodobać