Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Darmowe próbki.
120 000 szczęśliwych panien młodych.

NEVIA Salon Ślubny

NEVIA Salon Ślubny

Salon Ślubny Nevia w Olsztynie, powstał po to by spełniać Wasze marzenia.To firma rodzinna, w której pasja do krawiectwa i mody przeszła z mamy na córkę.

Jesteśmy z Wami już 8 lat. Mamy doświadczenie i indywidualne podejście do każdej klientki, którego nigdzie indziej nie znajdziesz. Profesjonalizm, znajomość ślubnych trendów i empatia to nasze priorytety.

Ta praca to nasza pasja, staramy się spełnić Twoje marzenie o idealnej sukni, z troską o Twój komfort,by czas przymiarek i przygotowań do ślubu był ekscytujący i sympatyczny. Atmosfera panująca u nas jest jedyna i niepowtarzalna.

CHCEMY, BYŚ CZUŁA SIĘ WYJĄTKOWO

Staramy się działać przy każdej klientce tak jak byśmy same chciały być obsługiwane. Proponujemy przyszłym Pannom Młodym zakup lub wypożyczenie sukien ślubnych w przedziale cenowym 600zł-5000zł.
Suknie ślubne, które możesz u nas znaleźć tworzy nasza szefowa Ola lub zamawiamy je u wiodących producentów mody ślubnej.
W naszym Salonie znajdziesz wiodące marki z Polski, Włoch, Ukrainy.

W swym asortymencie posiadamy również buty, welony, bolerka, biżuterię ślubną oraz wiele innych dodatków z najnowszych kolekcji, znanych światowych i polskich marek. Nasz profesjonalny zespół konsultantek i krawcowych pomoże w wyborze wymarzonej kreacji.
Zapraszamy do przytulnego wnętrza naszego salonu ślubnego zlokalizowanego w Olsztynie przy ul.Mazurskiej 13.
Suknie ślubne z najnowszych kolekcji polskich i światowych marek – Olsztyn.

Naszą najlepszą rekomendacją są nasze Panny Młode.

lazy

Odbierz swoją listę zadań ślubnych i stronę z odliczaniem. Za darmo.

jQuery(function($) { // Update value on change. jQuery( '.select_layered_nav_producent' ).change( function() { var slug = jQuery( this ).val(); jQuery( ':input[name="filter_producent"]' ).val( slug ); // Submit form on change if standard dropdown. if ( ! jQuery( this ).attr( 'multiple' ) ) { jQuery( this ).closest( 'form' ).submit(); } }); });