120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Katowice

Śląskie Targi Ślubne - 19 listopada 2017!

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Śląskie Targi Ślubne – 19 listopada 2017!

III Śląskie Targi Ślubne odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które znajduje się przy katowickim Spodku.  Jesienna impreza będzie świetną okazją, by zorientować się co w ślubach piszczy i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. 🙂

Na miejscu będą czekały na narzeczonych stoiska firm oferujących usługi oraz produkty niezbędne do organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Pod jednym dachem zostaną zgromadzone najpiękniejsze suknie ślubne, garnitury męskie, najmodniejsze obrączki i biżuteria, zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie oraz lokale weselne, fotografów i kamerzystów oraz wiele innych branż ślubno-weselnych.

 

Targi zapewniają również liczne atrakcje dla odwiedzających: pokazy mody ślubnej, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacje zespołów weselnych na żywo, prezentacje samochodów do ślubu, pokazy barmańskie, koncerty na żywo i wiele innych niespodzianek. Ubiegłą edycję odwiedziło blisko 120 wystawców oraz ponad 3500 odwiedzających!

Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych.

 

https://www.targislubne.pl/galeria-slaskie-targi-slubne

 

Może Ci się spodobać