120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Warszawa

Targi Polska Gala Ślubna - 13-14 stycznia 2018 w Pałacu Kultury i Nauki

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Targi Polska Gala Ślubna – 13-14 stycznia 2018 w Pałacu Kultury i Nauki

Targi „Polska Gala Ślubna” to 300 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce.

Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka. Będą zatem oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie boho, vintage czy glamour, pomysły utranowoczesne, unikalne i mocno spersonalizowane.
Wiele firm wystawiających się na targach specjalnie na tę imprezę szykuje premiery swoich nowych produktów, ofert i usług. Pokazują je tutaj po raz pierwszy, a zatem przychodząc na „Polska Galę Ślubną” będziecie mogli zobaczyć je jako pierwsi, a potem z tej ogromnej liczy propozycji zdecydować o tym, która z nich jest dla Was najlepsza i najciekawsza.

Weekend ślubny 13-14 stycznia 2018 w Pałacu Kultury i Nauki pokaże Wam:

-nowości w ślubnym makijażu i fryzurach
– setki propozycji ślubnych obrączek oferowanych na targach z dużymi rabatami
– niezliczoną liczbę wzorów ślubnych zaproszeń, fotografii, filmów ślubnych, pomysłów na muzyczną oprawę Waszego ślubu
– dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabraknie ofert przygotowanych przez hotele, restauracje, sale weselne i różne inne alternatywne miejsca
– dla smakoszy przepyszne torty, ciasta i słodycze, które można zaserwować gościom na przyjęciu weselnym – do tego propozycje rożnych atrakcji weselnych, jak – pokazy barmańskie, sztuczne ognie, pokazy laserowe, fotobudki
– dla ceniących piękno, firmy dekoratorskie szykują najmodniejsze propozycje ślubnych scenografii w klimatach boho, vintage, rustykalnym,greenery, glamour i innych
– i oczywiście wiele, wiele fasonów sukien ślubnych, ślubnej bielizny i męskich garniturów, smokingów i fraków
– a do tego rozmowy z ekspertami z branży ślubnej, którzy znają odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości związane z tematem ślubu i wesela.

Jak było ostatnio?

Informacje

Bilety w cenie 20 zł można kupić on-line poprzez stronę www.targislubne.com do dnia 12 stycznia 2018, a w dni targowe czyli 13-14 stycznia w kasach biletowych przy wejściu na targi „Polska Gala Ślubna”.

Wejście na targi do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej (wejście główne)

Może Ci się spodobać