120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Warszawa

Targi Ślubne WEDDING na PGE Narodowym – relacje po targach

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Targi Ślubne WEDDING na PGE Narodowy – relacje po targach

25-26 listopada byliśmy na cudownym wydarzeniu, jakim były Targi Ślubne WEDDING w Warszawie na PGE Narodowy! Zebraliśmy moc inspiracji i dziś możemy podzielić się z Wami wrażeniami!

Targi Ślubne WEDDING były bardzo inspirującym wydarzeniem, mnóstwo świetnych wystawców, piękne stoiska, konkursy oraz występy, które odbywały się na dwóch scenach! Na większej można było obejrzeć pokazy sukien ślubnych czy występy muzyków, a na mniejszej odbywały się prelekcje ekspertów na przeróżne tematy. Zachwycił nas występ Wojciecha Szarskiego z Macaroni Tomato, który podzielił się ogromem wiedzy na temat męskiego ubioru, obalił kilka mitów, które krążą od lat oraz po spotkaniu doradzał zebranym przyszłym Panom Młodym jaki krój garnituru powinni wybrać lub też rozwiewał ich wątpliwości: muszka czy krawat? Pomocne były również rady Wedding Plannerki Katarzyny Gajek z Aspire, ukazała ona czym tak naprawdę zajmuje się konsultantka ślubna, być może nawet i namówiła kilka par na to, aby pozwolili sobie pomóc – nawet jeśli nie Wedding Planerom, to może bliskim? Warto odciążyć się od obowiązków i zminimalizować swój stres! A jeśli można skorzystać z doświadczenia, to czemu nie?

O trendach na 2018 rok wypowiadała się sama Izabela Janachowska, prowadząca programy „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu” w TVN Style. Pary na pewno zostały zainspirowane najnowszymi trendami – w 2018 roku ma królować przezroczystość, w tym szkło i pleksi! Poruszony temat odnośnie dużego wesela, które jest często robione kosztem swoich marzeń, zmienił sposób myślenia o organizacji ślubu. Zdaniem Izabeli, Pary powinny pomyśleć o sobie i zaprosić naprawdę najbliższe osoby – takie, z którymi mają kontakt. Jeśli pod presją rodziny zapraszamy na swój ślub osoby dalsze, nie związane z nami emocjonalnie – często musimy zrezygnować z wymarzonego zespołu lub fotografa.

Targi były dobrze zorganizowane, niestety tłumu nie da się uniknąć w takich miejscach, na szczęście liczba wystawców nie wykraczała poza możliwości przestrzeni. Można było podczas tego wydarzenia dowiedzieć się wielu fascynujących rzeczy, zaczerpnąć wiedzy oraz zorientować się w usługach – ich terminach, cenach i ofertach.

Poprosiliśmy również o opisanie swoich wrażeń osoby, które wygrały u nas darmowe podwójne zaproszenia na Targi WEDDING:

Targi bardzo mi się podobały, tak samo jak mojej przyjaciółce, która zabrałam ze sobą Z ciekawostek udało nam się porozmawia z producentami wina i zamówiliśmy kilka butelek wina oraz wódki na spróbowanie. W sumie pojechałam na targi w poszukiwania fotografa i kamerzysty, dostałam zatem mnóstwo ofert, które muszę teraz na spokojnie przeanalizować. Ogromnie się natomiast cieszę z rozmowy z projektantami Sukienki ślubnych. Podpatrzyłam wiele uroczych modeli i wiem na co zwracać uwagę. Pokaz mody – też rewelacyjny. Z minusów to niestety była troszkę za mała powierzchnia dla wystawców, czasem trudny było się z kimś minąć, jak również zbyt długo czekać na rozmowę. Natomiast ogólne wrażenie super. W styczniu idę ponownie

– Martyna Wieczorek

Autor: Aleksandra Bisek


„Targi okazały się bardzo inspirujące i dobrze przygotowane! Zacznę od minusów bo ich jest zdecydowanie mniej: momentami dość duży tłok i płatny parking o którym nie było informacji. Miejsce było dobrze przygotowane;oznakowane i wyglądało pięknie od samego wejścia. Miałam okazję obejrzeć sukienki kilku salonów prezentowane na modelach co uważam za duży plus. Stoiska były przygotowane bardzo profesjonalnie(co widać na zdjęciach) myślę każdy mógł znalezc coś dla siebie.

Dla siebie znalazłam na pewno inspiracje na bukiet i pomysł na prezenty dla gości z firmy figle migle? kupiłam ich od razu

Miałam okazję poznać trendy w biżuterii. Mój narzeczony pierwszy raz w życiu był namówiony do przymiarek?obrączek ?

Ucieszył się gdy zobaczył czerwoną tesle?? do której mógł wsiąść i chwilę nie myśleć o dalszym chodzeniu.

W przyszłym roku poproszę o jeszcze więcej stanowisk i konkursów bo ostatnio mam szczęście w tego typu zabawach❤

– Aleksandra Bisek

Zdjęcia przesłane przez Aleksandrę Bisek:

Może Ci się spodobać