120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Wywiady

U nas jest wyjątkowo – rozmowa z projektantami marki TOM SEBASTIEN

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Duet polskich projektantów TOM SEBASTIEN zaskakuje nowoczesnymi i oryginalnymi sukniami ślubnymi. Ich kreacje z pewnością Was zauroczą i pokochacie je, jak tysiące innych kobiet! Suknie zdobywają serca Panien Młodych na Facebook’u i Instagramie, o czym świadczą 2-3 tysiące lajków pod zdjęciami tych cudownych kreacji. Jaka jest najnowsza kolekcja? Jakie rady mają dla Was, przyszłych Panien Młodych? Zapraszamy do wywiadu!

 

Skąd Panowie czerpią inspiracje i skąd pomysł na zajęcie się akurat modą ślubną? Jak to się wszystko zaczęło?

Inspiracją dla nas są marzenia Panien Młodych. Tworzymy suknie z myślą o najpiękniejszym dniu i historii w życiu. Ważne dla nas są obrazy, ponieważ żyjemy w czasach Social Media i suknie muszą prezentować się obłędnie na Pannach Młodych, jak również na zdjęciu i filmie. Pracownia istnieje ponad 40 lat. Marka powstała z myślą o nowoczesnych Pannach Młodych.

Jakie suknie ślubne cieszyły się największym powodzeniem w tym sezonie? Na stronie Atelier TOM SEBASTIEN można już obejrzeć najnowszą kolekcję na 2018 rok – czym najbardziej różni się od tej z mijającego sezonu?

To jest bardzo trudne pytanie, ponieważ wszystkie nasze suknie z kolekcji cieszą się takim samym zainteresowaniem. Kolekcja 2018 jest inna od poprzedniej z racji, że postawiliśmy na zmysłowość i romantyczność.

suknia tom sebastien


Dla jakich kobiet skierowana jest oferta Atelier TOM SEBASTIEN?

Nasze klientki to indywidualistki, które kochają styl i uwielbiają wyjątkowe suknie ślubne.

Jaka była najbardziej ekstrawagancka suknia ślubna, jaką Panowie zaprojektowali?

Najbardziej pracochłonnym projektem była suknia AVOLA, którą miała przyjemność mieć celebrytka Dominika „WODZIANKA” Zasiewska. Praca nad suknią trwała 9 miesięcy. Jest wykonana ręcznie, zdobiona kwiatami 3D, które powstały w naszej pracowni. Efektowny jest również tren, który ma (uwaga) 5 metrów długości. Suknia zachwyciła Dominikę Wodziankę.

Ile czasu przed ślubem Panna Młoda powinna powinna zacząć szukać sukni ślubnej?

Najlepiej rekomendujemy poszukiwania sukni ślubnej na 9 miesięcy przed planowaną uroczystością. Czas realizacji sukien jest uzależniony od ich skomplikowania. Niektóre modele wykonywane są 8 miesięcy, a niektóre ok. 4-5 miesięcy. Poszukiwania sukni to nie tylko sama suknia, ale jakość usług w salonie, jak również znalezienie odpowiednich ekspertów, którzy pomogą w dobrze makijażu, włosów i całej stylizacji ślubnej.

suknia ślubna z długim trenem tom sebastien

suknia ślubna delikatna tom sebastienNa co Panna Młoda powinna zwrócić uwagę podczas przymiarek sukni ślubnej? Kilka rad dla przyszłej Panny Młodej, która szuka swojej wymarzonej sukni…

Jest to bardzo indywidualna kwestia, ponieważ każdy patrzy na coś innego. My, jako projektanci, rekomendujemy zwrócić uwagę na atmosferę panującą w salonie. Wybór sukni to nie wszystko. Pozostają magiczne pierwsze przymiarki, dobór całej stylizacji i radość przygotowań do ślubu. Tych chwil nie da się powtórzyć. Zapewniamy, że u nas jest wyjątkowo.

tył sukni ślubnej tom sebastien

suknia ślubna pudrowy róż tom sebastien

koronkowa suknia z rozcięciem tom sebastien

https://www.facebook.com/tomsebastienofficial/

https://www.instagram.com/tomsebastien_official

Atelier Tom Sebastien

ul. Mikołaja Kopernika 13 lok. 2
00-359 Warszawa

Może Ci się spodobać