120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Zaplanuj swój ślub

Wesele wedle sennika - różne rodzaje snów z nim powiązanych

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Wiele osób podczas przygotowań do ślubu oraz tuż przed samym wydarzeniem miewa wiele snów z nim połączonych. Wiąże się to zapewne z tym, że bardzo intensywnie myślimy o ślubie i weselu lub bardzo się czymś przejmujemy. Sen o weselu w ogólnym znaczeniu jest symbolem rozpoczęcia nowego etapu w życiu, z którego z jednej strony się cieszymy i na który czekamy, a z drugiej – budzi on nasze obawy. Sen od wieków jest określany jako odbicie naszej duszy, sam Sigmund Freud prowadził przecież wiele badań związanych z marzeniami sennymi… Kiedy przyśni nam się coś szczególnego lub poruszającego, staramy się znaleźć znaczenie i choć nie zawsze musimy w to wierzyć, warto nawet z ciekawości przyjrzeć się znaczeniom poszczególnych snów…

Zapraszamy Was więc do ślubnego sennika!

Czyjeś wesele według sennika

Jeśli przyśni Wam się to, że jesteście gośćmi na czyimś weselu, to jest to oznaka pozytywnych zmian. Senniki są zgodne w tym temacie i wszystkie zapowiadają fortunę oraz odwrócenie się złego losu. Kiedy na weselu we śnie doskonale się bawisz, to oznacza, że jesteś spragniona rozrywek, bo w Twoim życiu jest zbyt wiele monotonii. Wesele w końcu to bardzo wystawne przyjęcie, jeśli śni nam się obecność na nim – być może potrzebujemy jakiejś zmiany oraz zaprzestanie rutyny? Dawniej sen o byciu gościem na weselu interpretowano również jako zapowiedź zmian w kwestii miłosnych. Pamiętajmy jednak, że każdego snu nie należy traktować dosłownie…
Aby dobrze interpretować taki sen, najpierw warto zastanowić się w jakiej obecnie jesteśmy sytuacji życiowej. Na przykład taki sen dla osoby chorej może oznaczać dobrą wróżbę, jeśli jesteś już mężatką to może być to oznaka powiększenia się rodziny. Osoby, które są zakochane, a śnią o cudzym weselu to muszą być czujne: jest to bowiem oznaka albo trwałego związku lub przeciwnie – niewierny partner. Osoby, które są młode i jeszcze nie są w żadnym związku mogą taki sen odczytywać jako zwiastun nowej miłości i rychłego ślubu.

Jest jeszcze jedno znaczenie takiego snu – sen o czymś ślubie można oznaczać naszą…zazdrość i kompleksy. Dlatego warto zastanowić się czy nie zazdrościmy komuś jego wesela i czy na pewno jesteśmy zadowolone z własnych przygotowań.

sen o byciu gościem na cudzym weselu

Własne wesele w senniku

Sen o własnym weselu jest bardzo różnie interpretowany, istotne znaczenie ma Twoje nastawienie do tego wydarzenia oraz atmosfera, jaka panuje na uroczystości. Jednak jedno należy mieć na uwadze – jest to na pewno sen, który zapowiada ważne zmiany w życiu oraz ukazuje to, aby się im poddać i nie bać się nowości. Najczęściej sny tego typu pojawiają się w momencie, kiedy musimy podjąć jakąś bardzo ważną decyzję np. o zmianie pracy, szkoły lub miejsca zamieszkania. Dotyczy to również zmian, zachodzących w naszym związku. Wiele osób twierdzi, że to właśnie sen o weselu zapowiedział u nich jakieś zmiany, które na pewnym etapie faktycznie nastąpiły. Trudno tu o twierdzenie, że sny mają aż taką moc, ale każdy oczywiście ma prawo w to wierzyć.
Najprawdopodobniej jednak jest tak, że już od jakiegoś czasu przeczuwamy, zbliżające się zmiany, ale staramy się nie dopuszczać tych myśli – mimo to, one i tak pojawiają się w naszej głowie i przebijają w postaci snów. Sen o własnym weselu może być podpowiedzią, że pewne obawy są bezpodstawne, a radykalne zmiany i decyzje są warte podjęcia ryzyka.

Wesele to również symbol przejścia na nową drogę w życiu. Jeśli o nim śnimy, a w tym śnie odczuwamy szczęście, to oznacza sprawa, na której na zależy, zostanie pomyślnie zakończona.

sen o własnym weselu sennik

Przetańczenie całego wesela w ślubnych butach – co na to sennik?

Przetańczenie całej nocy w ślubnych butach oznacza łaknienie miłości, i poważnych odmian w życiu rodzinnym. Może być wyrazem romantycznego spotkania lub nawet i romansu, a z drugiej strony odbudowy związku poprzez wyjazd do miejsc w których byłaś szczęśliwa. Jeśli z kolei Twoje buty we śmie są dziurawe, oznacza to rozwiązłość.

Planowanie wesela a sennik

Gdy śnią się Wam przygotowania do własnego wesela – to znak do tego, aby się radować. Przyśnione przygotowania weselne są bardzo pozytywnym objawem dla wszystkich, którzy rozpoczynają nowe przedsięwzięcia i etapy w życiu: takie jak na przykład zakładanie firmy czy wprowadzenie ważne zmiany lub podjęcie istotnej decyzji. Według sennika przygotowania do ślubu i wesela oznaczają, że osiągnie się zaplanowany cel.

sen o przygotowaniach do ślubu

Co sennik mówi o kłótni na weselu?

Kłótnia na weselu może symbolizować nieporozumienia małżeńskie lub rodzinne. Warto zastanowić się dlaczego akurat przyśniła nam się kłótnia – może niedawno jej doświadczyliśmy a może się jej obawiamy?

Goście weselni a sen

Jeśli przyśniło Ci się, że gościłaś na swoim weselu bliskich, to oznacza, że możesz utracić znaczną liczbę pieniędzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że akurat przygotowujesz się do swojego ślubu, to symbol tego snu może mieć jak najbardziej odzwierciedlenie w rzeczywistości 🙂

Sen o orszaku gości weselnych to symbol miłości od pierwszego wejrzenia. Dlatego jeśli śni Ci się, że idziesz w orszaku (a jesteś jeszcze panną), to nie powinnaś budzić się przed końcem takiego snu.

 

Jak widzicie nazbierało się mnóstwo różnych snów i ich znaczeń. A może Wy znacie jeszcze znaczenie snów związanych z weselem?

Może Ci się spodobać