120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne rustykalne - nieustający trend w papeterii ślubnej!

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Czy ślub w stylu rustykalny jest najbliżej Waszego serca? Uwielbiacie naturalne motywy, pełne kwiecistych wzorów, nawiązujące do sielskiego klimatu? W takim razie zaproszenia rustykalne ślubne to zapewne coś, czego poszukujecie. Często Pary Młode pragną zaskoczyć swoich gości weselnych, wręczając im zaproszenia, które są małym dziełem sztuki! Zaproszenia to przecież jedno z najtrudniejszych wyborów, związanych ze ślubem. Stanowią one wprowadzenie do Waszego wesela i definiują jego styl. Skoro planujecie przyjęcie weselne w lekkim, sielskim stylu o wiejskim designu, to zaproszenia rustykalne będą doskonały wyborem! Często ich wykonanie jest bardzo oryginalne, a wzory nietuzinkowe! Im bardziej wyjątkowe zaproszenie wybierzecie, tym możecie mieć gwarancję, że goście zapamiętają je na dłużej! A przecież wiele Par pragnie, aby ich zaproszenia były niezapomniane i zauroczyły ich bliskich!

Czym wyróżniają się zaproszenia rustykalne?

Doskonały dobór kolorów, wzory pełne feerii barw, delikatne lub bardzo wyraziste motywy! Akwarelowe kwiaty, florystyczne i botaniczne nawiązania idealnie podkreślają indywidualny charakter każdej Pary. Subtelne zdobienia dopełniają całości, tworząc zaproszenie eleganckie, ale zachowujące swój rustykalny charakter. Tutaj każdy detal jest wyjątkowy i nawiązujący do klimatu. Aby zaproszenia od razu kojarzone były ze stylem rustykalnym często wykonane są przy użyciu specjalnego papieru, bądź zawierają jego elementy. Dodatkowo takie detale jak specjalne zdobienia czy dodatki np. sznureczki, uwydatniają nawiązania do naturalnej stylistyki. Zaproszenia w stylu rustykalnym zawsze wykonywane są z pasji i miłości do natury oraz ekologicznych rozwiązań, ich wzory są spójne, przemyślane, nietuzinkowe i często kolorowe! Pojawiają się tu kwiaty i inne rośliny, np. listki, paprotki itp. Zaproszenia rustykalne mogą być również w wydaniu bardziej eleganckim – tu przeważają dodatki i wykonanie w stylu glamour, który jednak ukazuje wzory, kojarzące się z naturą i lekkością, np. paprocie.

www.z-milosci.pl

Motyw eko w zaproszeniach ślubnych rustykalnych

Często w zaproszeniach rustykalnych występuje motyw Eco, przejawia się to w postaci papieru ekologicznego czy specjalnej podkładki w zaproszeniu. Elementy takie, jak sznurek jutowy, również nawiązuje do motywu ekologicznego i zaproszenie na fakturowanym bądź gładkim papierze może również wpisywać się w motywy eko. Motyw eko podkreśla również odpowiednio dobrana czcionka, dekoracje z naturalnych materiałów oraz wiele małych, lecz istotnych detali!

www.z-milosci.pl

Rustykalne zaproszenia w romantycznym wydaniu

Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym są niesamowicie romantyczne! Wiele florystycznych motywów dodaje im lekkości, tajemniczości. Cudowne wzory z doskonałym doborem kolorów, tworzy fenomenalny efekt! Naturalne, rustykalne piękno wprowadza romantyczny, sielski klimat. Wiele Par decyduje się obecnie na wesele np. w stodole w otoczeniu siana i innych rustykalnych atrybutów. Zaproszenie w takim właśnie stylu jest jednym z elementów całej stylistyki weselnej. Cała stylistyka przez swoją lekkość jest bardzo romantyczna, subtelna, zmysłowa. Pełno tu koronek i pięknych kwiatów!

www.z-milosci.pl

Botaniczność w rustykalnych zaproszeniach

W zaproszeniach o rustykalnej stylistyce nie może zabraknąć botanicznych motywów, takich jak kwiaty, liście i inne roślinne nawiązania! To właśnie one stanowią całe clou rustykalności! W końcu chodzi tu o naturalność, wiejskość, lekkość, a czym innym to najlepiej wyrazić, jeśli nie roślinami? Trudno wyobrazić sobie pięknych rustykalnych zaproszeń na ślub, które nie zawierałyby wzorów z kwiatami lub delikatnymi gałązkami czy listkami! Poza tym to właśnie kwiaty od zawsze kojarzą się z weselem, są nawet jednym z atrybutów Panny Młodej i to bez nich nie można wyobrazić sobie dekoracji w kościele lub na sali weselnej.

www.rozsadnepannymlode.pl
www.z-milosci.pl

Elegancja odsłona zaproszeń rustykalnych

Zaproszeni, które nawiązuję do stylu rustykalnego powoli zaczynają przechodzić transformację i nie są to już obecnie tylko eko papiery czy jutowe sznureczki. Zdarza się, że rustykalność zawiera się głównie we wzorze zaproszenia, lecz cała reszta utrzymana jest już w nieco eleganckiej formie, gdzie nie brakuje złoceń czy też elementów, takich jak kokardki, wstążeczki itp. Co powiecie na taką wersje zaproszeń? Z jednej strony elegancka forma, a nawiązująca i idealnie pasująca do wesel w stylu rustykalnych, gdzie przecież nie brakuje dekoracji ze złoceniami. Przełamuje to konwencje i jest bardzo nieszablonowe!

www.z-milosci.pl

Może Ci się spodobać