120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z humorem – pokażcie swój charakter!

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Każda para jest inna, ma swój odmienny temperament oraz dystans do siebie i świata. Jedni wolą styl poważny, klasyczny, a inni wprost przeciwnie – lubią się wyróżniać, mają duże poczucie humoru, wolą rozwiązania niesztampowe! W zależności od charakteru i sposobu bycia, wiele narzeczonych wybiera sobie styl wesela. Do niektórych pasuje styl elegancki, klasyczny i podniosły, a do niektórym odpowiada większy luz i humor. Najważniejsze, aby dobrze się czuć w takiej atmosferze, jaką stworzymy na własnym weselu, dlatego warto słuchać swojego serca i kierować się intuicją. Jeśli czujecie, że jesteście zwariowaną para, pełną pomysłów, która znana jest z żartów, dobrego humoru i dużego dystansu – postawcie na luźny styl! Dopełnieniem, a wręcz wstępem do każdej weselnej zabawy są…zaproszenia ślubne. To dzięki nim Wasi bliscy zostaną poinformowani o tym wspaniałym wydarzeniu, jakim jest Wasz ślub i wesele. Będą mogli również zobaczyć w jakim klimacie planujecie ślub. Aby wszystko było spójne i robiło efekt WOW, musicie pamiętać o tym, aby dobrać zaproszenia do charakteru wesela.

Zabawne zaproszenia na ślub jako forma ukazania prawdziwych Was

Interesujące zaproszenia ślubne są jedną z możliwości przedstawienia Waszego usposobienia oraz stosunku do swojego związku oraz życia! Nie każda para bowiem zdecydowałaby się na zaproszenia w takim właśnie stylu. Jeśli wybierzecie zaproszenia z humorystycznym motywem, całkowicie możecie oddać Wasz zwariowany charakter i podejście do życia! Wytworne koronki lub eleganckie brylanciki to nie wasz styl? Nic straconego – na rynku poligrafii ślubnej możecie odnaleźć mnóstwo ciekawych wzorów, którym daleko do poważnych zaproszeń ślubnych, mieszczących się w schemacie. Zaszalejcie więc i postawcie na swój autentyczny styl oraz gust! Taki dzień się nie powtórzy, dlatego róbcie to, co do Was pasuje – a nie to, co wypada!

Śmieszne zaproszenia ślubne są idealnym sposobem na przedstawienie lub wyróżnienie Waszego hobby, wspólnych zainteresowań lub np. filmu czy serialu.

zaproszenie ślubne śmieszne para młoda biegnąca
źrodło: www.z-milosci.pl

Śmieszne zaproszenia ślubne rozluźniają przedślubną atmosferę

Zabawne zaproszenia ślubne z pewnością rozluźnią również na przedślubny stres 🙂 Kiedy tylko wręczycie je swoim gościom, oni z pewnością w jakiś śmieszny sposób je skomentują i będzie to powód do żartów i śmiechu, a nie nerwowego wypytywania co jeszcze Wam zostało do załatwienia przed ślubem! Wesele, to przecież radosne wydarzenie, także może być jak najbardziej powodem do śmiechu. W tej roli idealnie sprawdzą się zaproszenia z jakąś zabawną scenką, która może być Waszym odzwierciedleniem. Sylwetki par, które się całują lub tańczą są również bardzo urocze i z pewnością będą pasować do Waszej wizji wesela, jeśli jesteście znani z tego, że jesteście osobami otwartymi, uśmiechniętymi i lubicie pożartować 🙂

humorystyczne zaproszenie ślubne para w objęciach
źrodło: www.z-milosci.pl

Zaproszenia ślubne z zabawną grafiką zostaną zapamiętane na dłużej

Jeśli wybierzecie tego rodzaju zaproszenia, możecie być pewni tego, że zostaną one zapamiętane dłużej niż tradycyjne. Dzięki swojemu oryginalnemu wzorowi będą one wyjątkowe i z pewnością będą wyróżniać się na tle innych, które dotychczas Wasi goście otrzymali od innych par. Jeżeli lubicie być oryginalni, to humorystyczne zaproszenia ślubne na pewno zdadzą egzamin! Strzałem w dziesiątkę jest również wybór tych zaproszeń dla tych, którym trudno dobrać zaproszenie w danym kolorze przewodnim – tutaj wzór raczej nie skupia się na kolorze przewodnim, a na scence, jaką przedstawia. Za każdym razem, kiedy goście zerkną na takie zaproszenia, od razu pomyślą o Was i będą doskonale pamiętać od kogo otrzymali tak kreatywne zaproszenia!

Zaproszenia ślubne z wyjątkową zabawną grafiką mogą być również świetnym wyborem, aby zaskoczyć Waszych gości! Jeśli zależy Wam na takim efekcie, to śmieszne zaproszenia są do tego najlepsze!

zaproszenie na ślub zabawne z humorem para młoda ludki balon serce czerwone
źródło: www.rozsadnepannymlode.pl

 

Humorystyczne zaproszenia na ślub dla kogoś, kto chce się wyróżnić

Wasz ślub będzie od samego początku dobrze zorganizowany, jeśli doskonale dobierzecie zaproszenia do reszty dodatków i motywu wesela. Wiele Par pragnie zaskoczyć swoich gości, dlatego na swoim weselu oferuje mnóstwo dodatkowych atrakcji, jednak początkiem każdego wesela są zaproszenia ślubne, które powinny wprowadzać gości w klimat tego, co wydarzy się już niedługo! Aby się wyróżnić i zaskoczyć gości wybierzcie zaproszenia, których się nie spodziewają lub jeszcze nie widzieli!

 

Jak widać, warto postawić na swój styl, a zaproszenia ślubne niekonieczne muszą być eleganckie i wytworne! Obecnie w modzie są zaproszenia, które przełamują schematy i ukazują osobowość danej Pary.

A Wy, jakie będziecie mieć zaproszenia ślubne?

Może Ci się spodobać