Kategoria: 3D

3D

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Efektowne zaproszenie ślubne 3D z-Milosci
Więcej przestrzeni! Zgadzacie się z nami, że dobrze jest od czasu do czasu wyjść poza ramki i spojrzeć na świat, jakby z innego wymiaru? Zaproszenia ślubne 3d pozwolą opuścić dwa wymiary i zaprezentować gościom prośbę o uczestnictwo w ślubie i weselu w bardziej przestrzennej formie: eleganckiej i nowoczesnej zarazem!

Czym wyróżnia się takie trójwymiarowe zaproszenie na ślub? W trzeci wymiar pozwala wejść choćby stylowa wstążeczka, która zdobi każde, przyciągając uwagę przyszłych gości. Spokojnie: nawet jeśli postawicie właśnie na wybór zaproszeń ślubnych w 3d, bez trudu zmieszczą się one do odpowiedniej koperty i sprawdzą także, gdy zostaną wysłane pocztą. Co zaś najważniejsze: pozostaną wyjątkową pamiątką na lata.

Który model trójwymiarowego ślubnego zaproszenia wybierzecie? Decyzja należy tylko i wyłącznie do Was. My zaś zapewniamy kilka różnych kolorów, możliwość dowolnej modyfikacji wnętrza (zabawny wierszyk, wzruszający cytat, a może zupełnie inny krój czcionki? Nie ma problemu!), a także pełną personalizację. Nic tylko zamawiać i… czekać. Niezbyt długo, bo zamówienia na ślubne zaproszenia, również te w 3D, realizujemy ekspresowo.