Kategoria: W kropki

W kropki

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Zaproszenia ślubne w kropki w sklepie Z-MILOSCI.PL
A Wy jakie wybierzecie zaproszenia ślubne? Kropki to jedna z ciekawych opcji – designerska i pozwalająca uniknąć sztampy i schematu. Właśnie o to Wam chodzi, Droga Paro Młoda? Pośród wzorów zaproszeń ślubnych i kropki zajmują u nas ważne miejsce. Możecie więc zamówić swoją, nakrapianą wersję i wprawić gości w zachwyci!

Zaproszenie na ślub w kropki to opcja dla tych, którzy marzą o ślubie bez patosu, a jednocześnie eleganckim i… zapadającym na długo w pamięć. Na kropkach świetnie prezentować się będą różne kroje czcionki – podpowiemy, które sprawdzą się najlepiej lub zdamy się zupełnie na Wasz wybór. W Z-miłości.pl to Wy jesteście w centrum zainteresowania.

I najważniejsze: jeśli macie inną koncepcję zaproszeń w kropki na ślub – nie ma problemu!

Skontaktujcie się tylko z naszymi doradcami – czekają na Was z otwartymi głowami i sercem, dzięki czemu pomogą zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł na zaproszenie. Potem nie zapomnijcie tylko przysłać listy gości – tak, by każde z nich zostało właściwie zaadresowane – kropki czy nie: porządek musi być! Wasz ślub bowiem musi być uroczystością dopiętą na ostatni guzik.