120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów

Liczba produktów: 12

Ładowanie...

Lizaki podziękowanie dla gości

Lizaki dla gości weselnych

Coraz więcej osób pozytywnie ocenia dawanie drobnych upominków przybyłym gościom. Lizaki weselne to świetny pomysł, ponieważ goście mogą je zjeść od razu lub zabrać ze sobą do domu.

Słodycze stanowią miły podarek, niezależnie od okazji. Dlatego też i w naszym sklepie znajdziesz je i dopasujesz z łatwością do wystroju stołu i kolorów przewodnich uroczystości.

Słodkie upominki dla gości weselnych – lizaki

Wybierając lizaki weselne masz pewność, że oprócz miłego zapamiętania uroczystości, uśmiechną się na widok prezentu, przypominającego beztroskie czasy dzieciństwa.

Lizaki jako prezenty dla gości weselnych możesz dodatkowo przyozdobić – nasz sklep umożliwia personalizowanie upominków, co dodatkowo może podkreślić wyjątkowość waszego dnia.

Wyjątkowy upominek na wyjątkową okazję

Podziękowania dla gości w formie lizaków, na weselach w Polsce robią prawdziwą furorę. To trend, który przybył do nas spoza naszych granic, jednak został bardzo przyjaźnie przyjęty i nikogo dziś nie dziwi otrzymywanie drobnych upominków. Wyjątku nie stanowią tu prezenty dla gości weselnych, zwłaszcza te w formie lizaków.

Dlaczego warto zdecydować się na lizaki ślubne?

Dostępne w naszym sklepie lizaki na podziękowanie sprawdzą się doskonale na weselach, gdzie goście są w różnym wieku, a jednocześnie mają poczucie humoru i cenią sobie miłe niespodzianki.

Lizaki mają przewagę nad pozostałymi upominkami dla gości, ponieważ łatwo zapakować je nawet w najmniejszą torebkę lub kieszeń, a to ważne, ponieważ zwykle goście weselni upominki chowają właśnie tam.

Pozostałe kategorie w naszym sklepie również zawierają mnóstwo atrakcyjnych upominków dla gości weselnych. Lizaki to jedna z najlepszych dostępnych u nas opcji.

Z nami skompletujesz również całą papeterię oraz dekoracje do weselnego stołu stołu.

 

lazy

Odbierz swoją listę zadań ślubnych i stronę z odliczaniem. Za darmo.