120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów

Liczba produktów: 1247

 • Premium
  -50%
  5.00
  Zaproszenia Premium Zaproszenie Premium - Odkrycie 2 - Oryginalne z wysuwanym motywem kwiatowym - Ptaki
 • Bestseller
  -50%
  4.90
  Zaproszenia Ślubne Rustykalne Zaproszenie ślubne Botaniczne - Gałązki ze złotem
 • Bestseller
  -50%
  4.91
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne geometryczne - Hortensje
 • Bestseller
  -50%
  4.94
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne Minimalistyczne ze złotem - Eleganckie
 • Bestseller
  -50%
  4.91
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne - Geometryczne Kwiaty - Złote róże
 • Bestseller
  -50%
  4.93
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne geometryczne - Chabry
 • Bestseller
  -50%
  4.95
  Zaproszenia Ślubne Rustykalne zaproszenie ślubne Kwiaty - Wrzosy
 • Bestseller
  -50%
  4.92
  Zaproszenia Ślubne Eleganckie zaproszenie ślubne
 • Bestseller
  -50%
  4.94
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne Z inicjałami - Złote liście
 • Bestseller
  -50%
  4.91
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne vintage czarno-białe Black&White - Para Młoda
 • Bestseller
  -50%
  4.94
  Zaproszenia Ślubne Eleganckie zaproszenie ślubne Geometryczne Serce - Złoto
 • Bestseller
  -50%
  4.92
  Eleganckie zaproszenia ślubne Eleganckie zaproszenie ślubne - Kontrastowe z kwiatami - Białe różyczki
 • Bestseller
  -50%
  4.82
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne ze sznurkiem - Białe róże
 • Bestseller
  -50%
  4.96
  Zaproszenia Ślubne Rustykalne Zaproszenie ślubne Botaniczne - Geometryczne liście
 • -50%
  4.93
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne Eleganckie Minimalistyczne - Delikatne
 • -50%
  4.85
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne Bukiet ze wstążką - Eukaliptus
 • Bestseller
  -50%
  4.89
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne Boho Eleganckie - Czerwono biały bukiet
 • Bestseller
  -50%
  4.86
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie na ślub - Kwiatowe Gałązki - Fioletowe Róże
 • Bestseller
  -50%
  4.93
  Eleganckie zaproszenia ślubne Minimalistyczne zaproszenie ślubne z szyfonową wstążką - Magnolia
 • Bestseller
  -50%
  4.94
  Zaproszenia Ślubne Nowoczesne zaproszenie ślubne - Akwarelowe góry
 • 4.91
  Nowoczesne zaproszenia ślubne Minimalistyczne zaproszenie ślubne ze zdjęciem - Stacy
 • -50%
  4.94
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne Eleganckie Kwiaty - Polny wianek
 • Bestseller
  -50%
  4.90
  Zaproszenia Ślubne Zaproszenie ślubne jednokartkowe recyklingowe - Gałązki eukaliptusa
 • Bestseller
  -50%
  4.90
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ze zdjęciem i sznurkiem - Delikatnie i z Klasą
 • -50%
  4.92
  Zaproszenia Ślubne Modułowe i minimalistyczne zaproszenie ślubne Carmen
 • -50%
  4.90
  Nowoczesne zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne Botaniczne Jednokartkowe - Czarny bez
 • Bestseller
  -50%
  4.96
  Oryginalne zaproszenia ślubne Oryginalne zaproszenie ślubne z humorem Lolki uciekający Pan
 • Bestseller
  -50%
  4.92
  Eleganckie zaproszenia ślubne Zaproszenie ślubne z Parą Młodą - Pocałunek
 • -50%
  5.00
  Zaproszenia Ślubne Rustykalne zaproszenie ślubne z jutową szarfą - Astry
 • Ładowanie...

  Zaproszenia Ślubne

  Zaproszenia ślubne
  Dzień ślubu to najważniejszy moment w naszym życiu. Jest to wyjątkowy i uroczysty czas, w którym dwoje ludzi postanawia iść jedną, wspólną drogą. Nie bez powodu przygotowania do tego Wielkiego Dnia trwają nawet kilkanaście miesięcy.

  W dniu ślubu każdy szczegół ma znaczenie. To detale tworzą finalny efekt całości i są niezwykle ważne także w samym procesie przygotowawczym. Dopięcie wszystkiego „na ostatnich guzik” to klucz do perfekcyjnie zorganizowanej uroczystości. Zaproszenia ślubne są jednym z najważniejszych elementów przedślubnych przygotowań. Wręczenie ich symbolizuje wyróżnienie osób, z którymi pragniemy celebrować ten najważniejszy dzień.

  Jeśli czytacie ten tekst, to najprawdopodobniej planujecie wspólną przyszłość. Dlatego już dziś, chcemy Wam życzyć wszystkiego, co najpiękniejsze. Jesteśmy dumni, że oferując Wam oryginalne zaproszenia ślubne, po części uczestniczymy w tych wyjątkowych chwilach. Zanim wybierzecie wymarzone zaproszenia ślubne, poznajcie historię tradycji, która swoim początkiem sięga wielu lat wstecz.

  Zwykle na wesela zapraszano trzykrotnie, a zapraszanie rozpoczynała Panna Młoda. Po dwóch, wcześniejszych zapowiedziach, rozpoczynała obchód wsi. W tym rytualne towarzyszyła jej starsza, uboga kobieta, wyposażona w worek na siano i koszyk. Odwiedzała mieszkańców wsi, prosząc ich o błogosławieństwo. W czasie wizyty gospodarze obdarowywali ją darami: masłem, chlebem, czasem pieniędzmi. Zwyczaj ten świadczył o solidarności mieszkańców wsi, a z zebranych darów przygotowywano przyjęcie weselne. W drugiej kolejności na wesele zapraszał Pan Młody, robiąc to z drużbą w przeddzień ślubu. Gospodarze częstowali przybyłych wódką i drobnym poczęstunkiem. Po raz trzeci, ostatni, na wesele zapraszano w drugim dniu wesela. Drużbowie rozchodzili się po wsi i zapraszali gości do domu Panny Młodej.

  I choć zwyczaj zapraszania zmienił się od tamtej pory diametralnie, to sam cel tego zwyczaju pozostał do dziś ten sam.
  O czym mówi nasze zaproszenie ślubne?
  Zaproszenie na ślub to pierwszy sygnał, który sugeruje gościom, w jakie stylistyce utrzymana będzie koncepcja ślubu. Zaproszenia ślubne powinny wpasować się w kolorystykę i styl ślubu oraz po części odzwierciedlać nas. Oczywiście muszą zawierać także wszystkie niezbędne informacje dotyczące ślubu i wesela.
  Najmodniejsze rodzaje zaproszeń ślubnych
  Oryginalne zaproszenia ślubne przyciągają uwagę gości weselnych estetycznym wykonaniem i niecodzienną koncepcją. Może być to zaproszenie stworzone w konkretnym motywie np. marynarskim i będzie wówczas nawiązywać do nadmorskiego klimatu wesela. Oryginalne zaproszenia ślubne mogą również przybrać formę origami. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zaproszenia wykonane w formie magnesu, który goście weselni mogą powiesić na lodówce.

  Ręcznie robione zaproszenia ślubne to trend, który zagościł na dobre w ofercie papeterii ślubnej. Wiele Par Młodych pragnie czegoś wyjątkowo, wyróżniającego się unikalnością każdego elementu. Zaproszenia handmade wykonane z najwyższą dbałością o detale, stanowią niezwykle elegancką formę i wspaniałą pamiątkę. Personalizowane zaproszenia ślubne to odpowiedź na najbardziej wyrafinowane oczekiwania naszych klientów.

  Zaproszenia ślubne z motywem akwareli to trend, który pokochały Pary Młode. Wyróżniają się soczystą feerią barw, które subtelnie łączą się ze sobą. Romantyczne zaproszenia ślubne malowane akwarelą to nowoczesna wersja zaproszeń i prawdziwe dzieło sztuki!

  Eleganckie zaproszenia ślubne to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli decydujecie się na ślub w stylu glamour, to będą one strzałem w dziesiątkę. Białe, kremowe, z drobinkami złota, czy brokatowym zdobieniem. Każdy szczegół dopracowujemy do perfekcji, by stworzyć nawiązanie do wesela w stylu hollywoodzkich gwiazd. Możliwości jest nieskończenie dużo. Ważne, by było elegancko i z klasą.

  Zaproszenia ślubne z humorem stają się coraz bardziej popularne. Z każdym rokiem wiele Par Młodych odchodzi od standardowej, poważnej wersji wesela na rzecz większej swobody. Śmieszne zaproszenia ślubne sprawdzą się tutaj idealnie. Historyjka z humorem, rymowany wiersz, czy śmieszny obrazek wprowadzą gości weselnych w klimat Waszego ślubu i wesela.

  Zaproszenia ślubne DIY to idealne rozwiązanie dla Par Młodych, które pragną zorganizować swój ślub od A do Z! Stworzenie zaproszeń ślubnych na miarę własnych potrzeb to ogromna przyjemność i pewność gwarancji satysfakcji.

  Zaproszenia ślubne ze zdjęciem to forma zaproszeń, która staje się przede wszystkim niezwykłą pamiątką dla gości weselnych. To niepowtarzalny projekt, który nigdy nie zawodzi. To także idealna okazja, aby zaprezentować efekty swojej sesji narzeczeńskiej. Wykorzystując fotografię, otrzymujemy zaproszenie pełne indywidualnego wymiaru, które stanowi przepiękną zapowiedź nachodzącej ceremonii. Dodatkowa możliwość wyboru odpowiedniej czcionki, tekstu zawartego w zaproszeniu, czy zmiana koloru sprawiają, że mamy ogromny wpływ na finalny efekt końcowy.

  Zaproszenia ślubne z kwiatami wyróżniają się świeżym i pełnym wdzięku urokiem. Stanowią znakomity wybór dla Pary Młodej o romantycznym usposobieniu. Urzekają swoją naturalnością i prostotą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kwiatów jesteśmy w stanie stworzyć takie zaproszenie ślubne, które będzie zawierało kompozycje kwiatowe obecne na stołach w dniu wesela. Wybór zaproszeń ślubnych z kwiatami to także idealna okazja, by postawić na sezonowość, która nieświadomie może stać się naszym motywem przewodnim wesela. Konwalie popularne w maju, czy słoneczniki dostępne latem mogą ozdobić salę weselną, ale i zaproszenia ślubne.

  Wiele Par Młodych decyduje się na nietypowe zaproszenia ślubne, które stanowią niezwykłe pobudzenie kreatywności. Zaproszenie ślubne w formie wezwania na wydarzenie zaślubin, nadpalona kartka papieru zwinięta w elegancki rulon, czy mapa świata z elementami podróżniczymi, to tylko niektóre pomysły na stworzenie nietypowych zaproszeń ślubnych.

  Zaproszenia w stylu eko to czarująca prostota, która jednocześnie prezentuje się wyjątkowo elegancko. To motyw dla wszystkich miłośników natury i Par Młodych, które decydują się na ślub w stylu rustykalnym. Połączone z drewnem, przewiązane sznurkiem z juty, czy ozdobione ręcznie haftowaną koronką – możliwości skomponowania zaproszeń w stylu eko jest mnóstwo. Stwórz z nami swoje idealne!
  Zaproszenia ślubne – tworzone na zamówienie, czy uniwersalne?
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy szeroką ofertę zaproszeń ślubnym, co sprawia, że każda Para Młoda znajdzie swoje ulubione. Zaproszenia tworzone na zamówienie cechuje indywidualność i nietuzinkowość. Jednakże tanie zaproszenia ślubne nie zawsze oznaczają gorsze! Gotowe projekty, bez indywidualnego motywu, to możliwość uzyskania najwyższej jakości wykonania za niską cenę. Do dnia dzisiejszego wiele Par Młodych decyduje się na gotowy projekt, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Bogata oferta zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji.
  Personalizacja zaproszeń ślubnych – jaką formę wybrać?
  Na rynku papeterii ślubnej dostępne są dwie formy personalizacji gości – drukowana i wypisywana ręcznie przez Parę Młodą. Nadrukowana personalizacja to oszczędność czasu i pewność, że wszystkie zaproszenia będą zawierały tą samą czcionkę i styl. Zlecenie personalizacji to ogromne ułatwienie dla Pary Młodej, pośród tak dużej ilości innych przygotowań przedślubnych.
  Jaka jest cena zaproszeń ślubnych?
  Wiele Par Młodych zastanawia się nad kwotą, jaką musi przeznaczyć na zaproszenia ślubne. Tymczasem okazuje się, że ceny wcale nie muszą być wysokie, a zaproszenia ślubne stają się najniższym kosztem, jaki ponosimy przy organizacji wesela. Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy zakup zaproszeń ślubnych najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności ceny. Wysoka jakość papieru, piękny nadruk i wymarzony wzór. Tak, to wszystko jest możliwe!
  Kiedy zamówić zaproszenia ślubne?
  W przypadku okresu, w jakim chcemy rozpocząć wręczanie zaproszeń ślubnych, wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Pod to właśnie wybieramy moment złożenia zamówienia. Przyjęło się wręczać zaproszenia ślubne na 6, do maksymalnie 3 miesięcy przed ślubem. Jednakże jest to kwestia bardzo indywidualna i elastyczna, podyktowana wieloma aspektami, jak np. goście przylatujący zza granicy, czy ślub brany w okresie wakacyjnym. Okres wręczania zaproszeń ślubnych można nieco skrócić, jeśli wcześniej zastosujemy modną w ostatnim czasie opcję save the date. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa zaproszenia dotarły w możliwie najkrótszym czasie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

  Zaproszenia ślubne to zapowiedź zbliżającego się wielkiego dnia i niezwykle ważny element podczas przedślubnych przygotowań Pary Młodej. Wręczane zaproszeń osobom, które cenimy i darzymy uczuciem, wywołują wiele pozytywnych emocji. Warto, by były one dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Gwarantujemy, że kiedy nasze zaproszenia trafią w Wasze ręce, będziecie zachwyceni i szczęśliwi. Dokładnie tego samego życzymy Wam na Nowej Drodze Życia!

  lazy

  Odbierz swoją listę zadań ślubnych i stronę z odliczaniem. Za darmo.