Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Darmowe próbki.
120 000 szczęśliwych panien młodych.

AMANTE by Occhiello

Dwurzędowy czarny smoking

0,00

Cena:

3999 

Rozmiar

Marka Amante by Occhiello stawia na najwyższą jakość, mnogość tkanin i dodatków w połączeniu z przystępną ceną. Uszyty garnitur na miarę jest od samego początku projektowany do samej sylwetki, ale także pozwala na jego pełną personalizację.

Zakres zmian, jakie wprowadzamy przy szyciu miarowym, jest bardzo duży, przez co bez żadnego problemu jesteśmy w stanie odszyć garnitury nawet na nietypowe i wymagające sylwetki. Przy szyciu na miarę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Sam proces szycia garniturów zamykamy najcześciej w okresie od 3 miesięcy do pół roku, jednakże warto rozpocząć szycie dużo wcześniej, gdyż część tkanin jest sezonowych i nie mamy pewności, czy powrócą one w następnych propozycjach od producentów.

Warto też zrobić pierwsze rozeznanie i umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie, żeby pooglądać propozycje krojów i tkanin.

W wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie uszyć garnitur w tak zwanym trybie express. Najlepiej bezpośrednio skonsultować termin uroczystości i to, czy będziemy logistycznie w stanie uszyć ten wymarzony strój ślubny, jeśli pozostało bardzo mało czasu.

W swojej ofercie posiadamy niezwykłe bogactwo gładkich kolorowych tkanin – od beżów i róży po zielenie, fiolety, szarości i czernie. Dodatkowo niezliczona ilość różnego rodzaju krat, faktur bądź mikrowzorów.

Dysponujemy także mniej oczywistymi tkaninami – np. z wyszywanymi kwiatami, żakardami lub z mocnymi wzorami.
Najczęściej szyjemy z włoskich i brytyjskich najwyższej jakości wełen, ale również z lnu, bawełny, bambusu bądź kaszmiru.

W Amante by Occhiello oferujemy również szycia miarowe koszul. Dysponujemy świetnymi i delikatnymi bawełnami oraz lnami. Każdą koszulę możemy również spersonalizować – do wyboru mamy kilkadziesiąt kołnierzyków i mankietów. Wyszywanie inicjałów również nie stanowi dla nas problemu.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa propozycje odpowiednio dobranych pod garnitur much, krawatów i poszetek oraz personalizowanych spinek z masy perłowej z grawerem.

Szycie na miarę pozwala na duże korekty w trakcie szycia danego modelu. Jeśli sylwetka zmieniła się od zebrania miary, jesteśmy w stanie wiele rzeczy skorygować na kolejnych przymiarkach. Dla nas najważniejsze jest to, by Pan Młody wyglądał idealnie w dniu swojego ślubu.

Koszt garnituru zależy przede wszystkim od materiału, jaki wybierzemy. Ceny zaczynają się średnio od 3000 zł za garnitur, od 1000 zł za kamizelkę oraz od 500 zł za koszulę.

Jak to działa?

1

Wybierz garnitur

Siedząc wygodnie w domu, zobaczysz więcej niż w salonie.

2

Umawiamy spotkanie

Tam gdzie Ci najwygodniej. Wybieraj z wielu miejsc.

3

Przymierzasz

Ty mierzysz garnitur a nasi partnerzy mierzą Ciebie.

4

Zamawiasz!

Za kilka dni garnitur uszyty na miarę będzie u Ciebie!

Sprawdź także te garnitury (9)

Zobacz wszystkie

Opis produktu

Dwurzędowy czarny smoking wykonany z odpornej na gniecenie się najwyższej jakości włoskiej wełny. Pokryte jedwabiem guziki, pasple oraz klapy dodają sylwetce elegancji i sprawią, że Pan Młody będzie prezentował się niezwykle dostojnie. Szerokie klapy w szpic podkreślają linie ramion, a dopasowany krój bardzo dobrze podkreśla talię.

Dwurzędowy smoking jest wyjątkowym odzwierciedleniem najwyższej elegancji. Z powodzeniem pozwoli Panu Młodemu wyglądać na swoim ślubie klasycznie oraz elegancko. Do takiego stroju idealnie sprawdzi się wiązana czarna mucha, a także lniana biała poszetka.
Spodnie dopasowane do obwodów ud i łydek bardzo dobrze je wysmuklają.

Do całego zestawu można dobrać na przykład buty lakierowane bądź z lekkim połyskiem, co tylko podkreśli oficjalny charakter stylizacji.

Wszystkie garnitury AMANTE by Occhiello są szyte na miarę. Pozwala to na dopasowanie wielu elementów widocznych na zdjęciach do gustu Pana Młodego. Dzięki temu każdy przygotowany strój jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Inni oglądali również

Zobacz inne produkty z kategorii