Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
12000 szczęśliwych panien młodych.

Jaki styl fotografii ślubnej podoba Wam się najbardziej?

2290

Szczegóły >>

Wasz Reportaż Ślubny

2290

Szczegóły >>
Zapytaj o termin >>

Fotografia z Miłości    to grupa najlepszych fotografów, retuszerów i grafików. Każdym etapem pracy w całości zajmuje wyłącznie profesjonalista w swojej dziedzinie! Reportaż ślubny wykonujemy z miłości do piękna, do detali, ulotnych momentów i autentycznych emocji.  W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, nie dopuszczamy półśrodków. W końcu zdjęcia ślubne powinny zachwycać, prawda?!

Zrealizowane reportaże ślubne

Specjaliści w fotografii!

Na rezultat końcowy – reportaż ślubny – składa się praca wielu osób, które przekształciły pasję w specjalizację w swoich dziedzinach.

To dzięki pracy fotografów, retuszerów i grafików, będących jednocześnie doskonałymi obserwatorami – Wasz reportaż oddacharakter tego wyjątkowego dnia!

Każde nowe wyzwanie dodaje nam energii do pracy!

 

Fotografia ślubna...

… jest dla nas opowiadaniem, którego głównymi bohaterami jesteście Wy. Wasze historia to najpiękniejsza fabuła…

Dokładamy wszelkich starań, aby reportaż ślubny był fenomenalną historią o emocjach, miłości, przyjaźni i cieple rodzinnym.

Cieszymy się, że możemy wspólnie kreować Wasze wspomnienia!

 

Praca nad reportażem.

Każdym etapem pracy zajmuje się inny profesjonalista, który całkowicie skupia się na wyjątkowych efektach swojej pracy.

By Wasze zdjęcia były najwyższej jakości, do Waszej dyspozycji oddajemy najlepszych profesjonalnych fotografów, retuszerów i grafików.

Nasza praca jest jak mozaika, która złożona w całość stanowi piękno!

Stworzymy niepowtarzalny reportaż, który opowie Waszą historię!

 

Wrażliwość. Emocje. Autentyczność. Doskonale wiemy o tym, że mieszanka uczuć uchwycona na barwnych fotografiach stanowi pamiątkę na całe życie! 

W dniu ślubu będzie towarzyszyć Wam nasz zawodowy fotograf, który dyskretne uwieczni towarzyszące emocje..  Nic nie umknie jego uwadze – uchwyci niepostrzeżenie chwile wzruszenia, radości oraz spontaniczną zabawę. 

Fundamentem współpracy jest zaufanie. Stawiamy duży nacisk na to, byście w towarzystwie fotografa czuli się swobodnie.  Ta wyjątkowa atmosfera pozwoli skupić się Wam na tym, co w tym wyjątkowym dniu jest naprawdę ważne. 

Gdy Salę Weselną opuszczą już ostatni goście, zdjęcia z Waszego ślubu trafią do profesjonalnego retuszera.  To osoba, która nada pięknych kolorów Waszym zdjęciom i zadba o każdy detal Waszej historii, uwydatniając to, co naprawdę istotne!  Retuszer jest osobą o wysokim poczuciu estetyki – zadba on o to, by każda fotografia była wysokiej jakości   i prezentowała się naturalnie, a kolory były odpowiednio dobrane. 

Dzięki pracy naszego grafika, do Waszych rąk oddamy zdjęcia w wyjątkowej formie: Najpiękniejszego albumu, foto-książki, pudełka na odbitki czy innych dodatków.   Album czy też Foto-książka będzie zawierać najważniejsze fotografie, którymi będziecie mogli pochwalić się rodzinie i znajomym.

Formularz kontaktowy

Polecam z całego serca! Nasza fotografka była przemiła, nie czuliśmy się przy Niej w ogole skrępowani (co jest bardzo ważne w tym wyjątkowym dniu 😊)! A zdjęcia wyszły przepiękne, klimatyczne! Lepiej wybrać nie mogliśmy, polecamy każdemu!❤

Ania i Kuba