120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Warszawa

4. Weselny Dzień Otwarty nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim - zbierz moc inspiracji!

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

4. Weselny Dzień Otwarty nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim – zbierz moc inspiracji!

 Wiele z Was zastanawia się jak będzie wyglądać dana sala już podczas przyjęcia weselnego, przecież kiedy jesteście w trakcie poszukiwań, to z reguły widzicie daną salę całkowicie bez dekoracji… Podczas gorączkowych ślubnych przygotowań często nie mamy czasu spotkać się z każdym usługodawcą na żywo, porozmawiać na spokojnie, nie mamy też możliwości, aby obejrzeć naszą potencjalną salę w pełnej krasie i nie wiemy dokładnie jak będzie ona wyglądała – już w tym ważnym dla nas dniu… Nie wiemy też czy jedzenie będzie smaczne.. A co, gdybyśmy mieli możliwość za darmo obejrzeć salę, która jest udekorowana, moglibyśmy spróbować przekąsek, spotkać się z obsługą, a dodatkowo zgarnąć rabaty i gratisy?

Obecnie wiele ciekawych miejsc, w których można organizować swoje przyjęcie weselne typu hotele czy restauracje, aranżuje weselne eventy. Dlaczego warto chodzić na takie wydarzenia?

Po pierwsze, ślubne przygotowania są bardzo czasochłonne, a podczas takiego wydarzenia możemy obejrzeć wszystko w jednym miejscu i spokać się z ekspertami z branży, którzy na pewno nam pomogą i doradzą w wielu kwestiach.

Po drugie, możemy obejrzeć naszą potencjalną salę weselną w pełnej oprawie – czyż nie warto obejrzeć na żywo salę, która może będzie naszym miejscem na ślubne przyjęcie? Nie musisz sobie wyobrażać jak będzie wyglądała z dekoracjami, ponieważ możesz wszystko wcześniej zobaczyć, dotknąć, zapytać o ewentualne zmiany i możlwiości.

Wskazane jest, by poznać zleceniobiorcę i poznać szczegółową ofertę! Nie wszystko da się załatwić przez telefon, a obiekt na zdjęciu nie nie wygląda tak, jak na żywo. Dni otwarte to cudowna okazja do porozmawiania z osobami, które przecież będą organizować nasz wielki dzień!

Możesz również spróbować kuchni – co przecież jest bardzo istotne! Mówi się, że nie ma dobrego wesele bez dobrej muzyki i jedzenia! To drugie jest o tyle ważne, że to ono jest filarem każdej imprezy! Dzięki uczestnictwu w wydarzeniach, takich jak dni otwarte, możecie za darmo spróbować jakie potrawy serwuje dany lokal!

Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne PROMENADA w Białobrzegach nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim zaprasza wszystkie przyszłe Pary Młode na zbliżający się 4. Weselny dzień otwarty!

Na miejscu czekać na Was będą doświadczona wedding plannerka, która z pewnością pomoże rozwiać Wasze wątpliwości, dotyczące ślubnych przygotowań, doradzi i podzieli się swoim 12-letnim doświadczeniem w branży ślubnej. Spotkacie się również z DJ-em oraz wizażystką z firmy Mary Kay.

Będziecie również mieli okazje obejrzeć salę w pełnej oprawie, przyozdobioną deoracjami ślubnym, dodatkowo w trakcie 4. dnia weselnego będzie prezentowany nowy wygląd dekoracji ślubnej na stołach, przygotowany przy konsultacjach z wedding plannerami. Degustacja przystawek weselnych pomoże Wam dokonać wyborów, związanych z ustleniem menu i dodatkowo umili Wam ten dzień!

Co więcej, PROMENADA oferuje promocję dla par, które zdecydują się podpisać umowę w trakcie wydarzenia. W tym dniu do umowy weselnej dodawane będą gratisy. 🙂

Dodatkowo:

Na naszej grupie Rozsądne Panny Młode już niedługo możecie spodziewać się konkursu z bardzo atrakcyjną nagrodą! Śledźcie nas uważnie i zarezerwujcie sobie wolny czas na 28.01.2018 ! 🙂
Nie przegap ślubnych inspiracji!

Gdzie?

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada

ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi, Gmina Nieporęt

Białobrzegi Nad Jeziorem Zegrzyńskim 🙂

Kiedy?

28.01.2018 – niedziela

godz. 12-17

Wydarzenie jest bezpłatne!

Wydarzenie odbędzie się w restauracji hotelowej. W ośrodku znajduje się parking na 300 aut.

Podsumowując:

W trakcie dnia weselnego CKR Promenada przygotowała dla gości:

> Możliwość konsultacji z doświadczoną wedding plannerką – Magdaleną Sotomską z firmy Wesele z Fantazją ,

> Możliwość konsultacji z DJ’em weselnym, który ma bardzo duże doświadczenie w obsłudze wesel.

> Możliwość konsultacji z wizażystką z firmy Mary Kay.

Ponadto:

> Sala weselna w pełnej oprawie i dekoracji ślubnej.

> Degustacja przystawek z menu weselnego.

> Premierę wystroju, który będzie obowiązywać w sezonie ślubnym 2018/2019.

W przypadku sali weselnej zostały jeszcze ostatnie terminy w 2018 roku. Więc dla osób, które potrzebują zorganizować ślub i wesele znajdą się terminy jeszcze i na ten rok. 🙂 !

Może Ci się spodobać