120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Targi

I swear - spotkania ślubne - 14.10.2018

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Jeśli uwielbiacie odkrywać nowe, niezwykłe miejsca, a do tego stawiacie na niekonwencjonalne rozwiązania, to koniecznie czytajcie dalej! Już 14 października tego roku będziecie mieć możliwość uczestniczenia w cudownym wydarzeniu I SWEAR! Misją tych spotkań jest odkrywanie i wypromowanie niecodziennych miejsc na mapie Polski, w których można zorganizować swoje alternatywne wesele.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w Węgierskiej Górce, otoczonej górami. Wśród owiec, alpak i bacówki poczujesz fenomenalny klimat! To miejsce jest idealna dla Par lubiących styl boho oraz rustykalny. Jeśli szukacie rozwiązań, sięgających do natury, to poznajcie klimatyczną Owczarnię!

Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach, dzięki najlepszym firmom z branży ślubnej. Wydarzenie ma formę targów, choć główną ideą było zainspirowanie par do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, na ogrodzie, barce, w spichlerzu czy przydomowej szklarni. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście.

Podczas spotkania będziecie mogli poznać to miejsce w dwóch odsłonach: glamour oraz boho. Dlatego spotkacie tu mnóstwo cudownych inspirujących dekoracji, a na zewnątrz ujrzycie klimatyczne miejsce, idealne na ślub w plenerze.

Szykujcie się na moc atrakcji!

14.10.2018 | 11:00-18:00 | Owczarnia | Węgierska Górka | Wstęp: 5 zł

www.i-swear.pl

Może Ci się spodobać