120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Zaplanuj swój ślub

Co oznacza własny ślub w senniku? Jak można interpretować jego wersje?

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Ślub jest jednym z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Mimo, że wszyscy czekają na ten dzień z radością i niecierpliwością, to jednak z drugiej strony bardzo się obawiają tej ceremonii. Dzieje się tak, ponieważ ślub zmienia bardzo dużo – przecież nawet mówi się o tym, że wstępujemy na „nową drogę życia”! W tym dniu podejmujemy bardzo ważną decyzję, która musi być dojrzała i przemyślana…. Bierzemy odpowiedzialność za drugiego człowieka i ślubujemy mu miłość aż do śmierci!

Druga kwestia to czas przygotowań, który trwa najczęściej około 2 lata. Co tu dużo mówić, w tym czasie mamy pełno myśli, a im dłużej trwa organizacja, tym większy stres, ponieważ zdążymy obmyślić wszystkie możliwe wersje co może pójść nie tak 🙂 Zdążymy również zmienić zdanie, co do koloru przewodniego oraz dekoracji. Poza tym prawdą jest również to, że im dłużej do czegoś się przygotowujemy, tym bardziej martwimy się efektem końcowym!

Przed każdym ważnym wydarzeniem w życiu towarzyszą nam różne sny z nim związane – kto z nas nie miał snów, związanych chociażby z maturą? Ślub to szczególne i ważne wydarzenie, które różni się od egzaminów tym, że wiele czynników nie jest zależnych od nas, a które składają się na powodzenie imprezy: pogoda, jeśli mamy ślub i wesele w plenerze oraz usługodawcy. Oczywiście to my wybieramy usługodawców, ale do końca nie mamy wypływu na to, jak impreza się potoczy. Boimy się również, że o czymś zapomnimy i przez to przyjęcie nie będzie udane…

Sen to odzwierciedlenie naszej duszy, tak więc im częściej o czymś myślimy, tym większe prawdopodobieństwo snów na ten temat.

Zobaczmy co o snach, związanych ze ślubem, mówi sennik! Mimo, że sam ślub kojarzony jest bardzo pozytywnie, to sny o nim często nie zawsze dobrze wróżą.

Planowanie ślubu

Jeżeli we śnie planujesz własny ślub, to oznacza, że najwyższa pora przejąć inicjatywę i wziąć sprawy w swoje ręce. Prawdopodobnie do tej pory, to ktoś inny podejmował decyzje za Ciebie. Wszędzie dookoła jest wiele okazji i szans, lecz Ty nie potrafisz z nich skorzystać, dlatego czas najwyższy, aby zaplanować własne, nowe życie oraz sprawy miłosne!

panna młoda, która śni o własnym ślubie

Senniki rozgraniczają sny na te, w którym widzimy swój ślub oraz na te w którym bierzemy ślub. Sny dzielą się również w zależności od rodzaju ślubu: kościelny lub cywilny…

Widzieć we śnie własny ślub kościelny

Taki widok oznacza problemy w rodzinie, które są przejściowe. Jeśli we śnie widzisz księdza, który prowadzi ślub, to najprawdopodobniej problemy te mogą dotyczyć osoby starszej. Niektóre senniki podają również informację o tym, że sen, w którym widzimy ślub kościelny może oznaczać problemy zdrowotne.

Widzieć własny ślub cywilny we śnie

Widok własnego ślubu cywilnego może oznaczać problemy w pracy, w szczególności związane z szefem. A jeśli prowadzisz własną działalność, musisz uważać na nowych kontrahentów i umowy. Mogą również wystąpić problemy finansowe.

Sen o braniu ślubu kościelnego

Taki sen oznacza duże zmiany w Twoim życiu. Możesz również odetchnąć z ulgą, ponieważ dotychczasowe problemy miną i osiągniesz w końcu cel, do którego dążysz. Sen o braniu ślubu kościelnego oznacza również płodny czas i zbliżające się macierzyństwo.

branie ślubu kościelnego

Brać ślub cywilny – co to oznacza w senniku?

Jeśli we śnie bierzesz ślub cywilny, to możesz oczekiwać dużej zmiany w pracy oraz nowe projekty. Z drugiej strony senniki mówią również o tym, że sen taki może oznaczać konflikty i nieporozumienia w zespole współpracowników lub z szefem.

Ucieczka ze ślubu we śnie

Taki sen może oznaczać to, że Twoja reputacja zostanie nadszarpnięta i nie będziesz mogła za bardzo nic z tym zrobić. Pora na relaks oraz wyciszenie swoich emocji – lepiej większą uwagę skierować na zdrowie, zwłaszcza jeśli jesteś przepracowana i bezsenna. Jeśli jesteś w związku, to taki sen, w którym pojawia się motyw ucieczki sprzed ołtarz, może oznaczać niewierność partnera.

Jeśli taki sen pojawi się u osób, które nie są związku – zapowiada to rozczarowania w miłości.

Sen o ucieczce z własnego ślubu może również oznaczać niepewność oraz obawę przed dużym zaangażowaniem.

ucieczka sprzed ołtarza we śnie

Przerwany ślub we śnie

Takie wydarzenie we śnie może oznaczać niewierność albo też odrzucenie przez Twojego partnera pomysłu stałego związku… Senniki wskazują również na umowę, która nie zostaje zawarta. Uwaga dla osób, które planują wyjazd wakacyjny: przerwany ślub we śnie może oznaczać przerwany wyjazd lub nawet wypadek!

Sen o odwołanym ślubie

Jeśli przyśni Ci się, że ślub, który został przez Ciebie zaplanowany jest nagle odwołany, może to oznaczać zakończenie trudnych dla Ciebie spraw oraz zakończenie dotychczasowych problemów. Co to może jeszcze sugerować? Stres związany ze ślubem, potęguje to, że sam ślub w sobie i jego organizacja są dla Ciebie trudną sprawą, odwołanie ślubu we śnie przynosi swojego rodzaju ulgę, ponieważ spadają z Ciebie wszelkie obciążenia oraz trudności…

własny ślub we śnie

 

Jak widać – jest wiele znaczeń snu o ślubie. Duża różnica jest tu również w tym w jakim obecnie stanie znajduje się osoba, która o takim ślubie śni. Senniki mówią o tym, że jeśli jesteś już po ślubie, a wciąż śnisz na ten temat, to być może masz jakieś problemy małżeńskie, jeśli nie jesteś w związku, to może oznaczać zazdrość lub przyszłe problemy w miłości…

Jedno jest pewne – stres oraz ciągłe myślenie o ślubie na pewno wpływa na to, że później o nim śnimy, szczególnie jeśli macie jakieś obawy lub lęki z tym związane.

Może Ci się spodobać