120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Wywiady

„Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych” – rozmowa z Małgorzatą Mizik i Anną Sawicką

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

„Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych” – rozmowa z Małgorzatą Mizik i Anną Sawicką

Małgorzata Mizik oraz Anna Sawicka to przyjaciółki, które postanowiły połączyć swoją pasję oraz doświadczenie w modzie ślubnej. Stworzyły klimatyczne miejsce, pełne klasy oraz niebanalnych rozwiązań – salon sukien ślubnych CHLOE w Gdańsku.

Skąd fascynacja rynkiem sukni ślubnych? Skąd taki pomysł na życie?

Z branżą ślubną związane jesteśmy już 10 lat. Swoją przygodę zaczęłam, pracując dla jednego z większych salonów w Polsce. Pracowałam przez lata w Warszawie. Miłość przygnała mnie do Gdańska. Anna z modą również jest związana od lat, tyle że w Trójmieście. Postanowiłyśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie i zamiłowanie do mody. Postawiłyśmy wszystko na jedną kartę i tak powstał nasz salon ślubny. Chciałyśmy stworzyć miejsce inne, nietuzinkowe, pełne klasy i uroku, ale zarazem miejsce z charakterem.

Co jest najtrudniejsze w tej pracy?

Praca z Klientem jest wymagająca, zwłaszcza jeśli chodzi o ślub. Dla każdej z nas jest to wyjątkowy dzień. Dlatego jako kobiety, potrafimy wczuć się w sytuację Panny Młodej. Każda z nas w tym dniu chce wyglądać zjawiskowo i czuć się wyjątkowo. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, stajemy na głowie, aby Panny Młode były zadowolone.

Od czego zacząć poszukiwania sukni ślubnej?

Naszym Klientkom radzimy, aby na początku określiły jakie jest ich wyobrażenie na temat idealnej sukni ślubnej. Wyobrażenie na temat tego, jak chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z ofertą salonu.

Jak oceniają Panie przygotowanie Panien Młodych i ich wiedzę na temat własnej sylwetki i doboru odpowiedniego fasonu sukni ślubnej?

Z doświadczenia widzimy, że wzrasta coraz bardziej świadomość Panien Młodych co do swojej sylwetki. Dziewczyny wiedzą w czym dobrze się czują i jak chcą wyglądać w tym ważnym dniu. Wiadomo, że czasami wyobrażenie różni się od tego w czym dobrze wyglądamy i właśnie tutaj zaczyna się nasza praca. Oczywiście tupniemy czasem nogą, jeśli widzimy, że Klientka podąża w złą stronę. Zawsze służymy pomocą i szczerze doradzamy Paniom.

Ile czasu poświęca się przeciętnie jednej klientce?

Wyszłyśmy z założenia, że podczas spotkania z Klientem nie obowiązują nas ramy czasowe. Standardowo Panny Młode rezerwują sobie u nas godzinne spotkanie. Aczkolwiek jeśli potrzebują więcej czasu, mają możliwość przedłużenia spotkania. Nie zamykamy się na Klienta.

5 najczęściej popełnianych błędów przez panny młode to…

Widzimy jeden duży błąd. To przede wszystkim niesłuchanie SIEBIE w wyborze sukni ślubnej. Chcemy uszczęśliwić wszystkich wokół i zapominamy, że to nasz ślub. Często postępujemy wbrew sobie. Za namową bliskich dziewczyna, która marzy o gładkiej, prostej sukni, wybiera koronkową, pomimo że nie za dobrze się w niej czuje. Od bliskich słyszy zarzut do tej wymarzonej gładkiej – że za mało ślubna… Nasza rada: Drogie Panny Młode, słuchajcie siebie, nie przebierajcie się .

Gdańsk, ul. Partyzantów 13c/1
tel. 790 280 230
www.chloe.com.pl
https://web.facebook.com/chloesuknieslubne/?ref=bookmarks

Może Ci się spodobać