120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Wystrój sali DIY

Weselne dekoracje z IKEA – co warto kupić?

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

Jeśli będziecie samodzielnie dekorować swoją salę weselną, warto zainteresować się ofertą sklepu, który nie dość, że będzie w swoim asortymencie posiadał rzeczy modne, ale i w przystępnej cenie. IKEA cieszy się nieustającą popularnością! Trudno się dziwić, sieć ta oferuje mnóstwo rzeczy do urządzania domu – od mebli po drobne dodatki.

Wiele przyszłych Panien Młodych planuje wykorzystać przedmioty z Ikei, głównie ze względu na ich cenę oraz design. Atutem tego rozwiązania jest również fakt, że później z łatwością te przedmioty można albo wykorzystać w domu lub odsprzedać, zyskując przy tym 50% wartości zakupionych przedmiotów. Wystarczy odrobina wyobraźni a przedmioty z Ikei mogą zmienić się w prawdziwe ślubne dekoracje!

Co przyszłe Panny Młode zamierzają wykorzystać?

1. Ramka na stopce

To chyba najpopularniejsza rzecz, wykorzystywana podczas wesel. Ramki te dzięki swojej prostocie idealnie wpasują się w klimat każdego wesela, przy czym pozostawiają pole do popisu jeśli chodzi o metamorfozę – można bowiem taką ramkę pomalować w dowolny sposób, a zmieni ona całkiem swój charakter. Numeracja stolików na weselach stała się niezwykle popularna, dlatego warto wykorzystać takie rozwiązanie, a jeśli będziecie wykonywać to samodzielnie warto wydrukować środek w firmie z poligrafią ślubną. Dzięki temu druk będzie dobrej jakości i możecie go dopasować wzorem do zaproszeń ślubnych. Takie ramki można również wykorzystać do postawienia np. na słodkim czy wiejskim stole. Może służyć również jako ramka na instrukcję przy księdze gości lub foto-budce.

Zaletą ramki jest jej dwustronność, a więc z jednej strony może znajdować się numer czy potrzebny napis a z drugiej np. ozdobna grafika.

ramka na numer stolika z ikea pomalowany
fot. Ola Grzesiuk

2.Firanka do wykorzystania jako tiul na ściance za Parą Młodą

Mało kto by się spodziewał, ale z Ikei można wykorzystać również… firankę! Panny Młode chwalą sobie model LILL, który może posłużyć za dekoracje ścianki, która znajduje się za stołem Państwa Młodych. Pomysłowe, prawda?

źródło: www.ikea.com

 

3. Świeczki, tealighty

Świeczki są tak samo częstą dekoracją jak kwiaty! W Ikei można zakupić świece oraz tealighty w rozsądnych cenach, po co więc przepłacać? Świece bryłowe można kupić w cenie 5 zł za 4 sztuki!

źródło: www.ikea.com

 

fot. Magdalena Wiśniewska4. Świeczniki, latarenki

Świeczki najpiękniej wyglądają w świecznikach lub latarenkach, które również można znaleźć w Ikei! Świeczniki są również modną i tanią opcją, a dodatkowo możne je wykorzystać jako pojemnik lub osłonkę na drobne kwiaty. Świeczniki bez problemu można później używać w domu lub odsprzedać! Wiele dziewczyn wykorzystuje świeczniki z Ikei jako…pojemnik na pędzle do makijażu 🙂 Także ich użytkowość jest nieopisana!

świeczka i świecznik z ikea

 

źródło: www.ikea.com

5. Wazony i osłonki na kwiaty

Jak wesele to kwiaty, a jak kwiaty to… wazony! Ładne i niedrogie odnajdziesz oczywiście w Ikei.

wazony na kwiaty ślubne

źródło: www.ikea.com

 

świeczniki z ikea

 

 

6. Mini szklarnia

Przyszłe Panny Młode wpadły na pomysł, aby szklarnię z Ikei wykorzystać jako pojemnik na koperty! Może ona również służyć po prostu jako dekoracja, na szkle możecie napisać Waszą datę i imiona!

źródło: www.ikea.com

7. Słomki do drinków i inne dodatki…

Oczywiście z Ikei można również wykorzystać takie rzeczy jak słomki do drinków i inne gadżety – wszystko zależy od Waszego pomysłu!

źródło: www.ikea.com
źródło: www.ikea.com

Może Ci się spodobać