Kategoria: Zaproszenia na 18. urodziny

Zaproszenia na 18. urodziny

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

ZAPROSZENIA NA OSIEMNASTKĘ Z-MILOSCI.PL
Mieć 18 lat? To nie grzech! Ale z pewnością ważne wydarzenie, które trzeba uczcić imprezą w wielkim stylu. Osiemnastkowo na sto procent będzie wtedy, jeśli do gości zaproszonych na świętowanie dotrą specjalne, personalizowane zaproszenia. Spokojnie! Wcale nie muszą być bardzo patetyczne i oficjalne – wśród naszych osiemnastkowych wzorów znajdziecie całe mnóstwo takich, które wywołają uśmiech na twarzy i skutecznie zaproszą do dołączenia do zabawy.
Jaki wzór zaproszenia na osiemnastkę wybrać? Dla rodziny – coś bardziej oficjalnego, dla znajomych – specjalne VIP-owskie zaproszenia „z pazurem”… opcji jest znacznie, znacznie więcej. By je poznać, przyjrzyjcie się naszemu katalogowi.
Któryś osiemnastkowy wzór się spodobał, ale… przydałoby się w nim kilka zmian? Inny krój czcionki?
Dodatkowy zabawny tekst zaproszenia? Nadrukowane nazwisko gościa? Ok! Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, a dobry sprzęt drukarski pozwala nam je zrealizować w najlepszej możliwej jakości. To jak? Zaczynamy organizację przyjęcia na osiemnastkę?

I jeszcze jedno: dla tych, którzy 18 lat skończyli 12 lat temu (czyli, co z tej skomplikowanej matematyki wynika, kończą 30 lat) też fajne zaproszenia się znajdą. Więcej informacji uzyskacie, kontaktując się z nami. To proste!