Kategoria: Boho

Boho

Wyświetlanie 1–15 z 200 wyników

Najpiękniejsze zaproszenia na ślub BOHO w najlepszych cenach!
Z-milosci.pl… z miłości do piękna i mocy wzruszeń, jakie dostarczają śluby i wesela – tak właśnie powstają nasze zaproszenia. Jeśli i Wy chcecie, by dzień, w którym złożycie przysięgę małżeńską pozostawił po sobie niezwykłe wspomnienia, zacznijcie przygotowania od wybrania zaproszeń, które godnie zachęcą Gości do towarzyszenia Wam tego pięknego dnia. Pomożemy Wam w tym!

Dobrym pomysłem mogą okazać się dla Was ślubne zaproszenia z-miłości w stylu boho: zwiewne, lekkie i z artystyczną duszą – zachwycą nietuzinkowością i urzekną przemyślanym designem. O tak, tego na z- milosci.pl nie brakuje, podobnie jak kreatywności. A co ponadto? Bez względu na to, czy wybierzecie zaproszenie stylizowane na Boho, czy zupełnie inny model, oddajemy Wam pole do popisu również, gdy chodzi o modyfikacje.

Na każde z zaproszeń nadrukujemy nazwiska Waszych Gości – by były unikalne i pokazały, że każda zaproszona osoba jest równie ważna. A co z kolorem, wzorem czy krojem czcionki oraz napisem?

Wszystko to może zostać zmienione i dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb oraz motywu przewodniego uroczystości.

Zamówcie i przekonajcie się, że zaproszenie może się stać wyjątkowym symbolem uroczystości, która już wkrótce przed Wami!