120 000 szczęśliwych panien młodych.
Darmowe próbki.
Obsługujemy co trzeci ślub w Polsce.
Prezenty na każdą okazję
Ekspresowy czas realizacji
500 000 szczęśliwych klientów
Relacje ze Ślubów

Anna & Mateusz - już po ślubie

obrazek autora kamil | 14 sierpnia 2021

 Ślub był 2.12.2017.

Nie, nie był to jeszcze adwent poza tym jakby ktoś jeszcze planował grudzień wg. Księdza adwent to czas radosnego przygotowania i ślub z weselem są jak najbardziej OK. Wyszło taka data przypadkiem (bez wpadki)bo łatwiej z terminami i taniej, przez co dla nas bardziej na luzie). Co do pogody mówią że było chłodno, ale ja od początku miałam tylko lakierki i kożuszek, a w kościele to nawet za gorąco mi było.

Ślub był kościelny, później normalne wesele

Goście z daleka mieli na Sali pokoje noclegowe co było super – polecam dla osób z Pruszkowa i okolic https://www.facebook.com/zajazdpodjaworem/ Byliśmy zdecydowani na inną salę, na szczęście obejrzeliśmy jeszcze tą i szybko zmieniliśmy zdanie i podpisaliśmy umowę. Najważniejsze cena za talerzyk bez gwiazdek!!! Wszystko jasne bez dodatkowych dziwacznych opłat, wiele rzeczy w cenie talerzyka, co nam odejmowało kilka o ile nie więcej problemów z głowy.

Dekoracja zimowa – temat ni zbyt lekki, ale sala wyglądała bajkowo.

Obsługa sprawnie uwijała się z obowiązkami i szybko reagowała na niespodziewane sytuacje. Czysto, również w pokojach dla gości. Jedzenie pyszne, co zostało obsługa nam spakowała gotowe do zabrania dnia następnego. Polecamy serdecznie 

Ekipa Filmifotografia https://www.facebook.com/search/top/?q=filmifotografia.pl polecamy zdjęcia wg naszych sugestii miały być żywe kolorowe, oddawać emocje, żadnych sepii i czarno-białych (rzecz gustu oczywiście, ale dla nas było to ważne). Teledysk dynamiczny, dźwięk z nagraniem muzyki i głosu (np. przysięgi) bardzo dobrej jakości – drżenie głosu wyczuwalne i o to nam chodziło Braliśmy razem pakiet usług z jednej firmy, by nie było przepychanek o lepsze kadry/ujęcia, co widzieliśmy na innych weselach. Na życzenie mogę podesłać link do teledysku.

Dodatki niektóre może i śmieszne (już gdzieś wyśmiano moje buty np. ) ale takie sobie wymarzyliśmy i zdania byśmy nie zmienili.

Na naszym stole był alkohol normalnie, mieliśmy tylko ze świadkami oszukane kieliszki. Wiadomo alkohol troszkę rozluźnia a i goście się jakoś poczuli chyba nasz luz 

Jeśli chodzi o pierwszy taniec… Tak tu zgłaszamy nieprzygotowanie … i hołd ekipie filmowej że tak pięknie to zmontowała z niczego robiąc coś.

Piosenka może ciut infantylna, ale tekst o nas i zależało nam by było po polsku i nie oklepanie https://www.youtube.com/watch?v=nZ4nWy40638

Moja mama zmarła parę lat temu, ale uhonorowana była na kilka sposobów:
1. Dzień przed na luzie pojechaliśmy z wiązanką kwiatów na cmentarz i w wiązance była szarfa: Pobłogosław nam Mamo, Ania i Mateusz
2. Miałam przy wiązance ślubnej sekretnik z jej zdjęciem – wszystkich, którzy widzieli wzruszyło, a nie było nachalne
3. Podczas mszy w modlitwie wiernych również została wspomniana
4. W teledysku po podziękowaniach dla rodziców jest też jej zdjęcie (własnie z wiązanki) Tu znowu ukłony dla ekipy za tą niespodziankę , sama bym na to nie wpadła.


Na samym weselu skupialiśmy się już tylko na tych jeszcze obecnych, bo wiadomo że pojedynczo jest jeszcze ciężej.
Księga gości album z czarnymi kartami długopisy do pisania w nim (mam jeszcze zapas..  i zdjęcia z fotobudki + mój pomysł na kartki puste, które zostają często – wkleiłam regulamin wesela, wzór zaproszenia, winietki, jak goście dawali karty z życzeniami, które miały w środku luźną kartkę/wkładkę z życzeniami i podpisem to też wyjęłam i tam wkleiłam.

Dzieci na weselu – są fajne dodają atmosfery

wbrew pozorom u nas wszyscy się dziećmi zajmowali, bo chcieli a rodzice bawili się na całego. Choć fakt dzieci nie było dużo.

Nie powiem nie stresujcie się, powiem stresujcie się, ale z umiarem. Jest motywacja i są wspomnienia. Dużo skorzystałam z tej grupy więc chciałam coś od siebie oddać wartościowego w miarę. Jak któraś z Was skorzysta będzie mi miło. 

Może Ci się spodobać